Tussenwoning te koop: Grevingaheerd 155, Groningen
KopenGroningenTussenwoningenGrevingaheerd 155

Grevingaheerd 155

Beijum-West, Groningen

€ 269.000
Buurt Beijum-West, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 365m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Beijum-West

Deze tussenwoning aan de Grevingaheerd staat in een groene, rustige straat in de wijk Beijum-West. Met 106 m² woonoppervlak is hij flink ruimer dan veel andere woningen in de buurt. De woning uit 1981 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €269.000 is marktconform voor een tussenwoning in deze buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Groningen.

Beijum-West: groen en gemengd

Beijum-West is een groene, kinderrijke wijk met een mix van culturen. Een bewoner zegt: "Grote kinderrijke wijk met alle culturen! Veel groen in de buurt, en van jong tot oud er is van alles te doen!" Een ander noemt het "stads" maar waardeert de rust aan de rand. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,3. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (71%) en het merendeel is koop (62%). De buurt Beijum-West heeft een gemengde bevolking, met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op twee straten verder (365 m). Ook de Albert Heijn (418 m) en Aldi (599 m) zijn op loopafstand. Basisschool IKC De Heerdstee zit om de hoek (194 m), en Basisschool Het Palet (357 m) is ook dichtbij. Het park of plantsoen is naast de deur (200 m). De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouten + van der Griezen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 269.000
Prijs per m²€ 2.538
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte218m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtBeijum-West
WijkNoordoost
GemeenteGroningen

Locatie

Grevingaheerd 155, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

7.1
Tia Meijer
25-08-2025
Groen

Grote kinderrijke wijk met alle culturen! Veel groen in de buurt, en van jong tot oud er is van alles te doen! Alleen het winkelaanbod laat te wensen over, er mogen wel wat budget winkels bij voor mensen met een kleine beurs en dat is jammer...

7.6
Rajna
11-05-2025
De Meestal Veilige Grevingaheerd

Ik voel me meestal wel veilig, al zijn er s'nachts soms hangjongeren die bijv vuurwerk afsteken, vapen, muziek afspelen. Ook zijn er een paar mensen in de buurt die mentaal nietperfect functioneren, zo is er een buurvrouw die heel vaak schreeuwt met een enge hond. maar verder is er veel natuur in Beijum en zijn er veel buurtbewoners die wel heel aardig zijn

6.9
Marjan polet
16-09-2024
Stads

Iedereen is op zich zelf..we zijn meer mensen voor een dorp . school was prima nu zijn de kinderen volwassen.. winkels genoeg in de buurt..we wonen aan de rand dus helemaal goed

7.1
Marjan
20-08-2024
Een los hangende buurt

Echt stads..maar weinig mensen bekommeren zich om elkaar.. luidruchtige kinderen.. groen hebben we achter het huis en in de buurt..bus dichtbij en winkels ook

7.6
Sanne
27-08-2023
Leefbare, groene, gezellige buurt

De buurt is erg groen, en aan de rand van de stad gelegen waardoor je zo in de natuur bent. Het winkelcentrum heeft een aardig ruime keuze aan winkels dus veel dingen kun je dichtbij huis krijgen. Het is een levendige en diverse buurt, maar weinig overlast. Erg fijn dat de wijk een eigen buslijn heeft. Er zijn weinig tot geen scholen in Beijum-West, maar andere scholen zijn dichtbij en goed te bereiken. De buurt is vrij veilig en mensen zijn aardig tegen elkaar, weinig criminaliteit. Best geschikt voor jonge gezinnen, aardig wat speelruimte aanwezig in de omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Beijum-West

Inwoners5.855
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Beijum-West

Woningvoorraad2.991
Gem. WOZ-waarde€ 225.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Lidl
Stoepemaheerd 46
365m
Albert Heijn
Stoepemaheerd 21
418m
Aldi
Claremaheerd 45
599m

Scholen

45 binnen 5 km

IKC De Heerdstee
Basisonderwijs · 176 leerlingen
194m
Basisschool Het Palet - School met de Bijbel
Basisonderwijs · 142 leerlingen
357m
Kentalis Tine Marcusschool Groningen
Speciaal onderwijs · 151 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Grevingaheerd 155, Groningen

Welk energielabel heeft Grevingaheerd 155?

De woning aan Grevingaheerd 155 in Groningen heeft energielabel B.

Is €269.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €269.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €269.612 in de buurt, maar de woning is met 106 m² ook 56% groter dan het buurtgemiddelde van 68 m². De prijs per m² is €2.538, wat lager is dan het gemiddelde van €3.750 in Beijum-West. Daarmee lijkt de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Beijum-West om in te wonen?

Beijum-West wordt omschreven als een groene, kinderrijke wijk met veel culturele diversiteit. Bewoners waarderen het groen en de rust, al zijn er soms overlast van hangjongeren en een enkele buurvrouw met een schreeuwende hond. Het winkelaanbod is beperkt, maar de dagelijkse boodschappen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en efficiënte installaties. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus deze woning scoort iets minder dan gemiddeld.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Lidl op 365 m, Albert Heijn op 418 m en Aldi op 599 m. Ook basisscholen zijn dichtbij: IKC De Heerdstee op 194 m en Basisschool Het Palet op 357 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 2,5 km.

Hoe veilig is de buurt?

De meeste bewoners voelen zich veilig, al zijn er meldingen van hangjongeren 's nachts die vuurwerk afsteken of muziek draaien. Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 234, maar zonder context is dat lastig te duiden. Over het algemeen wordt de buurt als veilig ervaren.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo.