Tussenwoning te koop: Groene Woud 118, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaTussenwoningenGroene Woud 118

Groene Woud 118

Blauwe Kei, Breda

€ 499.000
Buurt Blauwe Kei, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 412m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Blauwe Kei

Deze tussenwoning aan het Groene Woud 118 in Breda ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 106 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 174 vierkante meter is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor tussenwoningen in Breda.

Blauwe Kei: een groene, rustige buurt

Blauwe Kei is een rustige woonwijk in het zuidoosten van Breda, met veel groen en speelplekken. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,88 en zegt: "Fijn buurt." De buurt telt zo'n 3870 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Meer weten? Lees verder over de buurt Blauwe Kei.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 400 meter. De kinderen lopen naar Kbs Jacinta, een basisschool op twee straten verder (245 meter). Voor de middelbare school is Curio de rotonde op nog geen 200 meter lopen. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Steverink makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 4.708
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte174m²
Bouwjaar1959
EnergielabelD
BuurtBlauwe Kei
WijkBreda zuid-oost
GemeenteBreda

Locatie

Groene Woud 118, Breda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
A van helden
30-11-2024
Heel goed

Fijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Blauwe Kei

Inwoners3.870
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Valkeniersplein 2B
412m
Albert Heijn
De Burcht 1
734m
Aldi
Allerheiligenweg 85
785m

Scholen

61 binnen 5 km

Curio de rotonde
Voortgezet onderwijs · 351 leerlingen
173m
Kbs Jacinta
Basisonderwijs · 295 leerlingen
245m
Katholieke Basisschool Laurentius
Basisonderwijs · 701 leerlingen
564m

Veelgestelde vragen

Over Groene Woud 118, Breda

Welk energielabel heeft Groene Woud 118?

De woning aan Groene Woud 118 in Breda heeft energielabel D.

Is €499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 1959 met 106 m² woonoppervlak en een perceel van 174 m² in Blauwe Kei. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en energielabel. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs lijkt in lijn met de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van Blauwe Kei?

Blauwe Kei ligt in het zuidoosten van Breda. Het treinstation van Breda is 3,5 kilometer verderop, dus met de fiets ben je er in een kwartier. Voor dagelijkse boodschappen en scholen kun je vrijwel alles lopend of fietsend bereiken.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1959 met een woonoppervlak van 106 m² en een perceel van 174 m². Het energielabel is D. De woning heeft een flinke tuin. Het bouwjaar betekent dat er mogelijk nog verbeteringen aan isolatie en installaties nodig zijn.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. Basisschool Kbs Jacinta zit op 245 meter, en Curio de rotonde (voortgezet onderwijs) op 173 meter. Ook zijn er Albert Heijn (412 m), Lidl (785 m) en Jumbo (795 m) dichtbij. De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Hoe veilig is de buurt Blauwe Kei?

In de buurt zijn in totaal 139 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere specificatie is het lastig een oordeel te geven. De buurt oogt rustig en groen, en bewoners geven een gemiddelde score van 7,88. Het is aan te raden om zelf een kijkje te nemen en de sfeer te proeven.