Tussenwoning te huur: Haaksbergenstraat 39, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
HurenTilburgTussenwoningenHaaksbergenstraat 39

Haaksbergenstraat 39

Heerevelden West, Tilburg

€ 1.285 p.m.
Buurt Heerevelden West, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Haaksbergenstraat 39 in Tilburg ademt rust en ruimte. Met 124 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 5356 m² is dit een bijzondere vondst. De woning uit 1990 heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De huurprijs van €1285 per maand is scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Tilburg.

Heerevelden West: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt Heerevelden West, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1100 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (247 meter) of de Lidl twee straten verder (313 meter). Ook de Jumbo is vlakbij (352 meter). Basisschool De Wegwijzer en OBS Hartevelden zijn beide op loopafstand. Het Beatrix College en Reeshof College bieden voortgezet onderwijs in de buurt. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 mei 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.285 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte5356m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtHeerevelden West
WijkHeerevelden
GemeenteTilburg

Locatie

Haaksbergenstraat 39, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Heerevelden West

Inwoners1.175
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Heerevelden West

Woningvoorraad481
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

14 binnen 5 km

PLUS
Heyhoefpromenade 41
247m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
313m
Jumbo
Heyhoefpromenade 11-17
352m

Scholen

37 binnen 5 km

Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 265 leerlingen
394m
Beatrix College
Voortgezet onderwijs · 2056 leerlingen
437m
OBS Hartevelden
Basisonderwijs · 347 leerlingen
447m

Veelgestelde vragen

Over Haaksbergenstraat 39, Tilburg

Welk energielabel heeft Haaksbergenstraat 39?

De woning aan Haaksbergenstraat 39 in Tilburg heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €1285 marktconform voor deze woning?

De huurprijs van €1285 ligt onder de gemiddelde huurprijs van €1389 en de mediaan van €1420 voor huurwoningen in de buurt. Met 124 m² woonoppervlak en energielabel A is de prijs per m² (€10,36) lager dan het buurtgemiddelde van €11,18. Het is daarmee een scherpe prijs voor een ruime, zuinige woning.

Wat is er bijzonder aan het perceel van 5356 m²?

Het perceel van 5356 m² is uitzonderlijk groot voor een tussenwoning. Dit biedt veel buitenruimte, bijvoorbeeld voor een tuin, speelplek of moestuin. Het is een uniek kenmerk dat je niet vaak ziet bij dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De omgevingsadressendichtheid van 1968 duidt op een stedelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Wegwijzer (394 m), OBS Hartevelden (447 m) en Montessoribasisschool De Petteflet (611 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn Beatrix College (437 m) en Reeshof College (877 m) in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere energiekosten in vergelijking met woningen met een lager label. Het is een groot voordeel voor de maandelijkse lasten.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 4 huurwoningen te huur in de buurt Heerevelden West, waarvan deze woning de goedkoopste is. De prijzen variëren van €1285 tot €1430. Er is 1 woning van een woningcorporatie.

Vesteda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.