Tussenwoning te koop: Hammepad 19, Oud-Beijerland

Hammepad 19

Oud-Beijerland Spuioeverwijk, Hoeksche Waard

€ 489.500
Buurt Oud-Beijerland Spuioeverwijk, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Dirk op 328m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Hammepad in Oud-Beijerland ademt rust en ruimte. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 143 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1989 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor tussenwoningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Oud-Beijerland Spuioeverwijk

De buurt Oud-Beijerland Spuioeverwijk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven. De omgeving is groen en kindvriendelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk, die om de hoek zit. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Keuchenius en Openbare Basisschool de Tandem, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ver-Huis Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 4.079
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtOud-Beijerland Spuioeverwijk
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Hammepad 19, Oud-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Spuioeverwijk

Inwoners1.315
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Dirk
Vierwiekenplein 46-48
328m
Aldi
Zoomwijckplein 7
934m
Albert Heijn
Beijersehof 19
1047m

Scholen

41 binnen 5 km

Keuchenius
Basisonderwijs · 166 leerlingen
685m
Openbare Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 178 leerlingen
721m
IKC de Wereld op Centrum / Noord
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1004m

Veelgestelde vragen

Over Hammepad 19, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft Hammepad 19?

De woning aan Hammepad 19 in Oud-Beijerland heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €489.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een tussenwoning van 120 m² met energielabel C in Oud-Beijerland. De woning heeft een perceel van 143 m² en is gebouwd in 1989. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Oud-Beijerland, op 15,4 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is goed bereikbaar, maar het openbaar vervoer is beperkt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Dirk (328 m), Aldi (934 m) en Albert Heijn (1047 m). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, waaronder Keuchenius en Openbare Basisschool de Tandem. Een park of plantsoen ligt op 400 m afstand.