Tussenwoning te koop: Herenlaan 16, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondTussenwoningenHerenlaan 16

Herenlaan 16

De Veste, Helmond

€ 475.500
Buurt De Veste, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning aan de Herenlaan 16 in Helmond ademt rust en ruimte. Met 147 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2008 heeft een moderne indeling en een perceel van 82 m². De vraagprijs van €475.500 is marktconform voor tussenwoningen in Helmond.

De Veste: een groene, kindvriendelijke wijk

De woning ligt in de buurt De Veste, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt zo'n 2.885 inwoners en heeft een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die naast de deur zit. Ook de Jumbo is om de hoek. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Brandevoort, twee straten verder, of naar het Carolus Borromeus College op vijf minuten lopen. De gemeente Helmond biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 475.500
Prijs per m²€ 3.235
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte82m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtDe Veste
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Herenlaan 16, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit De Veste

Inwoners2.885
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
de Plaetse 87
111m
Jumbo
Huiskensstraat 2
218m
Aldi
Hoofdstraat 95-97
1551m

Scholen

30 binnen 5 km

Openbare Basisschool Brandevoort
Basisonderwijs · 536 leerlingen
206m
Carolus Borromeus College
Voortgezet onderwijs · 1520 leerlingen
490m
Bs De Vendelier
Basisonderwijs · 411 leerlingen
663m

Veelgestelde vragen

Over Herenlaan 16, Helmond

Welk energielabel heeft Herenlaan 16?

De woning aan Herenlaan 16 in Helmond heeft energielabel A+.

Is €475.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.500 is marktconform voor een tussenwoning van 147 m² met energielabel A+ in Helmond. De woning is relatief nieuw (2008) en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent lage energiekosten en een comfortabel binnenklimaat. De woning is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk energiezuinige installaties. Je hoeft niet te rekenen op hoge stookkosten.

Wat voor buurt is De Veste in Helmond?

De Veste is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er kindvriendelijk en er wonen veel gezinnen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn dichtbij.