Tussenwoning te koop: Herenlaan 17, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondTussenwoningenHerenlaan 17

Herenlaan 17

De Veste, Helmond

€ 476.500
Buurt De Veste, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning uit 2002 staat in De Veste, een rustige woonwijk in Brandevoort, Helmond. Met 154 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning heeft een eigen tuin en is gelegen in een straat met veel groen. De vraagprijs van €476.500 is marktconform voor tussenwoningen in Helmond.

De Veste: een groene, rustige buurt

De Veste is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een kindvriendelijke omgeving met speelplekken en parkjes om de hoek. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt De Veste is goed onderhouden en oogt verzorgd.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op twee straten verder (156 m). Ook Jumbo is om de hoek (272 m). Voor de kinderen is Openbare Basisschool Brandevoort op loopafstand (222 m), en het Carolus Borromeus College voor voortgezet onderwijs is vijf minuten lopen (545 m). De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 476.500
Prijs per m²€ 3.094
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtDe Veste
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Herenlaan 17, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit De Veste

Inwoners2.885
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
de Plaetse 87
156m
Jumbo
Huiskensstraat 2
272m
Aldi
Hoofdstraat 95-97
1532m

Scholen

31 binnen 5 km

Openbare Basisschool Brandevoort
Basisonderwijs · 536 leerlingen
222m
Carolus Borromeus College
Voortgezet onderwijs · 1520 leerlingen
545m
Bs De Vendelier
Basisonderwijs · 411 leerlingen
639m

Veelgestelde vragen

Over Herenlaan 17, Helmond

Welk energielabel heeft Herenlaan 17?

De woning aan Herenlaan 17 in Helmond heeft energielabel A.

Is €476.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €476.500 is marktconform voor een tussenwoning van 154 m² met energielabel A in Helmond. De woning is uit 2002 en heeft een perceel van 115 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een ruime, goed geïsoleerde woning in een rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in De Veste, een rustige woonwijk in Brandevoort. Het treinstation van Helmond is op 500 meter afstand, dus op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Dit is een tussenwoning uit 2002 met een woonoppervlak van 154 m² en een perceel van 115 m². De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Het is een eengezinswoning. De woning heeft een tuin en is gelegen in een groene, kindvriendelijke buurt.