Tussenwoning te koop: Het Bosman 34, Denekamp
Verkocht onder voorbehoud
KopenDinkellandTussenwoningenHet Bosman 34

Het Bosman 34

’t Pierik, Dinkelland

€ 479.000
Buurt ’t Pierik, DenekampBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
197m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan Het Bosman 34 in Denekamp ademt rust en ruimte. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van 241 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 1997 is goed onderhouden en ligt in een buurt waar veel jonge gezinnen wonen. De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor tussenwoningen in Dinkelland.

Buurt 't Pierik: veilig en kindvriendelijk

De buurt 't Pierik is een rustige, groene wijk in Denekamp. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,6. Een bewoner zegt: "Er wonen veel jonge mensen met kinderen. Het is een gezellige buurt die erg goed onderhouden is." De buurt telt 985 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. De buurt 't Pierik is dan ook een fijne plek om op te groeien.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee straten verder. Ook de Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Basisschool De Zevenster is naast de deur, en ook De Veldkamp en de Dr.M.L.Kingschool zijn vlakbij. Voor voortgezet onderwijs ga je naar het Twents Carmel College, tien minuten lopen. De gemeente Dinkelland biedt zo alle voorzieningen dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 2.431
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte241m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
Buurt’t Pierik
WijkDenekamp
GemeenteDinkelland

Locatie

Het Bosman 34, Denekamp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Bram
25-09-2025
Veilig

Er wonen veel jonge mensen met kinderen. Het is een gezellige buurt die erg goed onderhouden is.

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Pierik

Inwoners985
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Eurowerft 10
686m
Jumbo
Lange Voor 10
1034m
PLUS
Oldenzaalsestraat 40A
1085m

Scholen

6 binnen 5 km

De Zevenster
Basisonderwijs · 274 leerlingen
309m
De Veldkamp
Basisonderwijs · 146 leerlingen
924m
Dr.M.L.Kingschool, openbaar Dalton basisonderwijs
Basisonderwijs · 200 leerlingen
1156m

Veelgestelde vragen

Over Het Bosman 34, Denekamp

Welk energielabel heeft Het Bosman 34?

De woning aan Het Bosman 34 in Denekamp heeft energielabel A.

Is €479.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor een tussenwoning van 197 m² met energielabel A in Denekamp. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt 't Pierik om in te wonen?

De buurt 't Pierik is rustig en groen, met veel jonge gezinnen. Bewoners geven de buurt een 8,6 en noemen het veilig en goed onderhouden. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?