Tussenwoning te koop: J. Vermeerstraat 5, Hardenberg
Verkocht onder voorbehoud
KopenHardenbergTussenwoningenJ. Vermeerstraat 5

J. Vermeerstraat 5

Norden en Hazenbos, Hardenberg

€ 327.500
Buurt Norden en Hazenbos, HardenbergBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Hardenberg

Deze tussenwoning aan de J. Vermeerstraat 5 staat in een rustige buurt in Hardenberg. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 187 m² is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €327.500 is marktconform voor tussenwoningen in Hardenberg.

Buurt Norden en Hazenbos

De buurt Norden en Hazenbos is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig en kindvriendelijk, met veel gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een dorps karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook naar de Lidl of Jumbo, beide op loopafstand. Kinderen gaan naar Kindcentrum de Vlinder, twee straten verder, of naar de Gereformeerde Basisschool Ds. G.Doekes, ook dichtbij. De gemeente Hardenberg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vrieling Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 327.500
Prijs per m²€ 2.775
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar1966
EnergielabelA
BuurtNorden en Hazenbos
WijkHardenberg
GemeenteHardenberg

Locatie

J. Vermeerstraat 5, Hardenberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Norden en Hazenbos

Inwoners2.135
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Jupiterplein 1
518m
Lidl
Markt 50
1061m
Jumbo
Admiraal Helfrichstraat 1
1119m

Scholen

19 binnen 5 km

Kindcentrum de Vlinder
Basisonderwijs · 206 leerlingen
357m
Gereformeerde Basisschool Ds. G.Doekes
Basisonderwijs · 348 leerlingen
466m
Scholengemeenschap de Nieuwe Veste voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 364 leerlingen
935m

Veelgestelde vragen

Over J. Vermeerstraat 5, Hardenberg

Welk energielabel heeft J. Vermeerstraat 5?

De woning aan J. Vermeerstraat 5 in Hardenberg heeft energielabel A.

Is €327.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €327.500 is marktconform voor een tussenwoning van 118 m² met energielabel A in Hardenberg. De woning heeft een perceel van 187 m² en is gebouwd in 1966. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Norden en Hazenbos om in te wonen?

Norden en Hazenbos is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het is er kindvriendelijk en de meeste woningen zijn koopwoningen. De buurt heeft een dorps karakter en is veilig, met weinig criminaliteit.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals SPAR, Lidl en Jumbo. Ook zijn er basisscholen zoals Kindcentrum de Vlinder en de Gereformeerde Basisschool Ds. G.Doekes. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Scholengemeenschap de Nieuwe Veste of Vechtdal College, beide op fietsafstand.