Tussenwoning te koop: Jan Cramerhof 31, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkTussenwoningenJan Cramerhof 31

Jan Cramerhof 31

Duinpark, Noordwijk

€ 639.000
Buurt Duinpark, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Jan Cramerhof 31 in Noordwijk (Zh) ademt de sfeer van een fijne, rustige woonwijk. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 156 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van €639.000 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in deze omgeving. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Noordwijk voor een vergelijking.

Duinpark: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Duinpark, een wijk die bekend staat om zijn rust en groen. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen in de omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een brood bij de Vomar of Lidl, beide op loopafstand (om de hoek). Voor de kinderen is er basisonderwijs op loopafstand, zoals De Regenboog en de Rooms Katholieke Basisschool St Victor, beide op tien minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. De gemeente Noordwijk biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven, van huisartsen tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Damen Makelaars B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 639.000
Prijs per m²€ 4.878
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtDuinpark
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Jan Cramerhof 31, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Duinpark

Inwoners1.225
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
971m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
991m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1598m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2141m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3178m
Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 476 leerlingen
3553m

Veelgestelde vragen

Over Jan Cramerhof 31, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Jan Cramerhof 31?

De woning aan Jan Cramerhof 31 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel B.

Is €639.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €639.000 is marktconform voor een tussenwoning van 131 m² met energielabel B in Noordwijk. De woning heeft een ruim perceel en een gunstige ligging in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Duinpark, een rustige wijk in Noordwijk. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 5,9 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Vomar en Lidl op loopafstand. De auto is handig voor verder weg gelegen bestemmingen.

Wat voor type buurt is Duinpark?

Duinpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1225 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen, wat de buurt gezinsvriendelijk maakt. De omgevingsadressendichtheid is 1675, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Regenboog en Rooms Katholieke Basisschool St Victor liggen op ongeveer 10 minuten lopen. Ook is er een kinderdagverblijf dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is Teylingen College Leeuwenhorst op 2,1 km afstand.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1974, al is het altijd verstandig om de daadwerkelijke staat van isolatie en installaties te controleren.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Noordwijk?