Tussenwoning te koop: Jan Steenstraat 18, Bunschoten-Spakenburg
KopenBunschotenTussenwoningenJan Steenstraat 18

Jan Steenstraat 18

Bunschoten, Bunschoten

€ 498.000
Buurt Bunschoten, Bunschoten-SpakenburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een opvallend ruime tussenwoning in Bunschoten

Deze tussenwoning aan de Jan Steenstraat valt op door zijn royale perceel van 128 m², midden in een rustige woonwijk. Met 91 m² woonoppervlak en energielabel B is het een betaalbare optie in een buurt waar de gemiddelde vraagprijs boven de €650.000 ligt. De vraagprijs van €498.000 ligt 24% onder het buurtgemiddelde, wat deze woning bijzonder scherp maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Bunschoten.

De buurt Bunschoten

De buurt Bunschoten is een gemêleerde wijk met veel eengezinswoningen (84%) en een mix van gezinnen en ouderen. Ongeveer 44% van de huishoudens heeft kinderen, en de buurt kent een gemoedelijke sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de Jan Steenstraat

In de straat zelf is het rustig wonen, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn ligt om de hoek (op 950 meter), en ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals GBS Het Talent (twee straten verder) en CKC De Ark (vijf minuten lopen). De gemeente Bunschoten biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via Bos Makelaardij Bunschoten B.V. en staat ook op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 498.000
Prijs per m²€ 5.473
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte128m²
Bouwjaar1963
EnergielabelB
GemeenteBunschoten

Locatie

Jan Steenstraat 18, Bunschoten-Spakenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Bunschoten

Inwoners3.265
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bunschoten

Woningvoorraad1.263
Gem. WOZ-waarde€ 416.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Tuinfluiter 1
953m
Albert Heijn
Anthon van der Horstlaan 2
1494m
Jumbo
de Ziel 45-51
1971m

Scholen

21 binnen 5 km

GBS Het Talent
Basisonderwijs · 155 leerlingen
387m
CKC De Ark
Basisonderwijs · 272 leerlingen
416m
CBS Het Sterrenlicht
Basisonderwijs · 332 leerlingen
1072m

Veelgestelde vragen

Over Jan Steenstraat 18, Bunschoten-Spakenburg

Welk energielabel heeft Jan Steenstraat 18?

De woning aan Jan Steenstraat 18 in Bunschoten-Spakenburg heeft energielabel B.

Is €498.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 24% onder het buurtgemiddelde van €651.982, wat deze woning scherp geprijsd maakt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.216, terwijl deze woning uitkomt op ongeveer €5.473 per m². Dat is iets boven het gemiddelde, maar het royale perceel en energielabel B compenseren dat.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 128 m², wat ruim is voor een tussenwoning. De exacte tuinindeling staat niet in de advertentie, maar met een perceel van deze omvang is er doorgaans een achtertuin en mogelijk een voortuin.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 34,6% van de woningen label A en 19,2% label B, dus dit is een gemiddeld zuinige woning.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,5 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. GBS Het Talent ligt op 387 meter en CKC De Ark op 416 meter. Ook zijn er andere scholen zoals CBS Het Sterrenlicht en CBS De Vlucht binnen een kilometer.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 104 dagen verkocht. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het hangt af van de prijs en staat van de woning.

Bos Makelaardij Bunschoten B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Bos Makelaardij Bunschoten B.V.
bosmakelaardijbunschoten.nl
Bekijk
Bos Makelaardij Bunschoten B.V.
vastgoednederland.nl
Bekijk
Bos Makelaardij Bunschoten
huispedia.nl
Bekijk
Bos Makelaardij Bunschoten
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Bunschoten

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJan Steenstraat 18, Bunschoten-Spakenburg
Bekijk