Tussenwoning te koop: Johannes Postlaan 21, Heerjansdam
KopenZwijndrechtTussenwoningenJohannes Postlaan 21

Johannes Postlaan 21

Dorp-Zuidoost, Zwijndrecht

€ 398.500
Buurt Dorp-Zuidoost, HeerjansdamBekijk buurt
SPAR op 282m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Heerjansdam

Deze tussenwoning aan de Johannes Postlaan 21 staat in een rustige straat in Heerjansdam. Met 91 m² woonoppervlak en een perceel van 140 m² is het een prettig huis voor wie op zoek is naar een woning met karakter. De woning uit 1962 heeft een klassieke indeling en vraagt om een eigen touch. De vraagprijs van €398.500 is marktconform voor tussenwoningen in Zwijndrecht.

De buurt Dorp-Zuidoost

De woning ligt in de buurt Dorp-Zuidoost, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Twee bewoners geven de buurt een 8,01. Een van hen zegt: "GEWELDIG SOCIAAL, KAN NIET BETER IEDEREEN IS ER VOOR ELKAAR." Een ander noemt het "geweldig" en "heel fijn, iedereen helpt als het nodig is al is het midden in de nacht." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Leven in de straat

Om de hoek vind je SPAR voor dagelijkse boodschappen. Voor een uitgebreidere keuze kun je terecht bij Boon's Markt of Jumbo, beide op fietsafstand. Kinderen kunnen naar Christelijk kindcentrum De Rank, dat naast de deur ligt, of naar Openbare Basisschool Koningin Juliana School, twee straten verder. De gemeente Zwijndrecht biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Intrahuis Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.500
Prijs per m²€ 4.379
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtDorp-Zuidoost
WijkBebouwde kom Heerjansdam
GemeenteZwijndrecht

Locatie

Johannes Postlaan 21, Heerjansdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
wm van luijk
28-09-2025
GEWELDIG SOCIAAL

KAN NIET BETER IEDEREEN IS ER VOOR ELKAAR

7.9
wm van luijk
28-07-2025
geweldig

heel fijn iedereen helpt als het nodig is al is het midden in de nacht

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp-Zuidoost

Inwoners935
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

22 binnen 5 km

SPAR
Manning 7
282m
Boon's Markt
Marijkesingel 18
2209m
Jumbo
Onderlangs 44
2805m

Scholen

46 binnen 5 km

Christelijk kindcentrum De Rank
Basisonderwijs · 93 leerlingen
70m
Openbare Basisschool Koningin Juliana School
Basisonderwijs · 189 leerlingen
207m
Protestants Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 325 leerlingen
1998m

Veelgestelde vragen

Over Johannes Postlaan 21, Heerjansdam

Welk energielabel heeft Johannes Postlaan 21?

De woning aan Johannes Postlaan 21 in Heerjansdam heeft energielabel C.

Is €398.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €398.500 is marktconform voor een tussenwoning van 91 m² in Heerjansdam. De woning heeft een perceel van 140 m² en is gebouwd in 1962. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de staat van de woning zelf te beoordelen.

Hoe is de sociale sfeer in de buurt?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,01. Ze noemen de sfeer "geweldig sociaal" en zeggen dat "iedereen er voor elkaar is", zelfs midden in de nacht. Het is een hechte gemeenschap waar mensen elkaar helpen.