Tussenwoning te koop: Klipper 55, Oud-Beijerland

Klipper 55

Oud-Beijerland Zoomwijck, Hoeksche Waard

€ 489.000
Buurt Oud-Beijerland Zoomwijck, Oud-BeijerlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Aldi op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Klipper 55 in Oud-Beijerland ademt rust en ruimte. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 187 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor tussenwoningen in Hoeksche Waard.

Buurt Oud-Beijerland Zoomwijck

De woning ligt in de buurt Oud-Beijerland Zoomwijck, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met een doorsnee inkomensniveau.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi, om de hoek op 400 meter. De kinderen kunnen naar Openbare Basisschool de Tandem, twee straten verder op 367 meter. Voor de middelbare school fietsen ze naar het Hoeksch Lyceum, tien minuten lopen verderop. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrieling Makelaars | NVM | Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 3.677
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte187m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA
BuurtOud-Beijerland Zoomwijck
WijkOud-Beijerland
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Klipper 55, Oud-Beijerland

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Beijerland Zoomwijck

Inwoners4.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
Zoomwijckplein 7
401m
Dirk
Vierwiekenplein 46-48
927m
Albert Heijn
Beijersehof 19
930m

Scholen

45 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 178 leerlingen
367m
De Hoeksteen
Basisonderwijs · 275 leerlingen
369m
Keuchenius
Basisonderwijs · 166 leerlingen
413m

Veelgestelde vragen

Over Klipper 55, Oud-Beijerland

Welk energielabel heeft Klipper 55?

De woning aan Klipper 55 in Oud-Beijerland heeft energielabel A.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een tussenwoning van 133 m² met energielabel A in Oud-Beijerland. De woning heeft een ruim perceel van 187 m² en is gebouwd in 1982. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Oud-Beijerland, op 16,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Binnen loopafstand vind je Openbare Basisschool de Tandem (367 m), De Hoeksteen (369 m) en Keuchenius (413 m). Voor voortgezet onderwijs is het Hoeksch Lyceum op 735 m en de Christelijke Scholengemeenschap Willem van Oranje op 963 m.