Tussenwoning te koop: Koning Willem-Alexanderlaan 170, Zevenhuizen
KopenZuidplasTussenwoningenKoning Willem-Alexanderlaan 170

Koning Willem-Alexanderlaan 170

Zevenhuizen-Zuid, Zuidplas

€ 660.000
Buurt Zevenhuizen-Zuid, ZevenhuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 145m²
145m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Zevenhuizen

Deze tussenwoning uit 2019 ademt moderne bouw en energiezuinigheid. Met 145 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel thuis. De woning staat in Zevenhuizen-Zuid, een rustige buurt in de gemeente Zuidplas. De vraagprijs van €660.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze leeftijd. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Zuidplas voor een vergelijking.

De buurt Zevenhuizen-Zuid

Zevenhuizen-Zuid is een jonge, ruime wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. De buurt Zevenhuizen-Zuid heeft een dorps karakter, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, twee straten verder. Voor de kinderen is er basisschool IKC Het Spectrum op tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek. De gemeente Zuidplas biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 660.000
Prijs per m²€ 4.552
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtZevenhuizen-Zuid
WijkZevenhuizen
GemeenteZuidplas

Locatie

Koning Willem-Alexanderlaan 170, Zevenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenhuizen-Zuid

Inwoners3.065
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 129
1341m
Jumbo
Siciliëboulevard 402
2958m
Albert Heijn
Maltaplein 52
3065m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC Het Spectrum
Basisonderwijs · 704 leerlingen
2803m
Het Tangram
Basisonderwijs · 697 leerlingen
3350m
Passe-Partout
Basisonderwijs · 419 leerlingen
3398m

Veelgestelde vragen

Over Koning Willem-Alexanderlaan 170, Zevenhuizen

Welk energielabel heeft Koning Willem-Alexanderlaan 170?

De woning aan Koning Willem-Alexanderlaan 170 in Zevenhuizen heeft energielabel A.

Is €660.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €660.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 2019 met 145 m² woonoppervlak en energielabel A in Zevenhuizen. De woning is relatief nieuw en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door goede isolatie en moderne installaties. De stookkosten zijn daardoor laag in vergelijking met oudere woningen. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Wat is de ligging van Zevenhuizen-Zuid?

Zevenhuizen-Zuid is een rustige, groene wijk in Zevenhuizen, gemeente Zuidplas. Het is een gezinsvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand. Het treinstation ligt op 5,9 km afstand.