Singels, Den Haag
Bekijk buurtDeze tussenwoning aan de Koolhovenlaan 47 in Den Haag is een fijne plek om te wonen. Met 127 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een zuinige en comfortabele woning. De huurprijs van €1.552 per maand is aan de hoge kant, maar wel scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.
Singels is een groene, rustige buurt in Ypenburg. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 6,88. Een bewoner zegt: "." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. De buurt Singels heeft een gevarieerd woningaanbod, met veel eengezinswoningen.
In de ochtend haal je brood bij de SPAR express om de hoek (op 886 meter) of bij de Jumbo (980 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Bernadette Maria (op 1,9 km) en de Delftsche Schoolvereniging (op 2 km). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 500 meter. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.
Details van deze woning
Koolhovenlaan 47, 'S-Gravenhage
Voldoende · 1 bewoner
.
Gegevens uit Singels
Gegevens uit Singels
59 binnen 5 km
60 binnen 5 km
Over Koolhovenlaan 47, 'S-Gravenhage
De woning aan Koolhovenlaan 47 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.
De huurprijs van €1.552 ligt 41% onder het buurtgemiddelde van €2.638. In de buurt Singels is de gemiddelde huurprijs per m² €20,45, terwijl deze woning uitkomt op €12,22 per m². Dat is aanzienlijk lager, dus de prijs is scherp.
In de buurt Singels staan op dit moment 5 huurwoningen te koop, waarvan 1 van een woningcorporatie. De huurprijzen variëren van €1.695 tot €3.195. Er zijn de afgelopen tijd 9 woningen verhuurd, met een gemiddelde looptijd van 35 dagen.
Deze woning heeft energielabel A+. Dat is zeer zuinig, dus je kunt lage stookkosten verwachten. Het is een van de beste labels, wat bijdraagt aan een lagere energierekening.
Het treinstation ligt op 3,6 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit. De buurt is goed bereikbaar, al is het station niet op loopafstand.
Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals SPAR express (886 m) en Jumbo (980 m). Ook zijn er basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt. Het dichtstbijzijnde park is op 200 meter.
In de buurt zijn 131 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen.
3 woningen in de buurt Singels