Tussenwoning te koop: Krooshof 7, Voorhout
KopenTeylingenTussenwoningenKrooshof 7

Krooshof 7

Bloemenbuurt, Teylingen

€ 510.000
Buurt Bloemenbuurt, VoorhoutBekijk buurt
Aldi op 362m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in de Bloemenbuurt

Deze tussenwoning aan de Krooshof 7 in Voorhout heeft een prettige indeling en een energielabel C. Met 93 m² woonoppervlak en een perceel van 104 m² is het een fijn thuis voor wie op zoek is naar een woning met karakter. De prijs van €510.000 is marktconform voor tussenwoningen in Teylingen.

De Bloemenbuurt: rustig en groen

De buurt Bloemenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De omgeving is groen en er is een park op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek, of bij de Albert Heijn twee straten verder. Ook de PLUS is vlakbij. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog en de R.K. Basisschool Emmaüs, beide op loopafstand. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van voorzieningen en rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Kooij Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 5.484
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte104m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtBloemenbuurt
WijkVoorhout Oosthout
GemeenteTeylingen

Locatie

Krooshof 7, Voorhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt

Inwoners1.855
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Aldi
Oosthoutplein 5
362m
Albert Heijn
Jacoba van Beierenhof 29
597m
PLUS
Herenstraat 45
610m

Scholen

47 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 167 leerlingen
336m
R.K. Basisschool Emmaüs
Basisonderwijs · 235 leerlingen
663m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
905m

Veelgestelde vragen

Over Krooshof 7, Voorhout

Welk energielabel heeft Krooshof 7?

De woning aan Krooshof 7 in Voorhout heeft energielabel C.

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een tussenwoning van 93 m² met energielabel C in de Bloemenbuurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt. Het is een woning uit 1985 met een perceel van 104 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in Voorhout.

Hoe is de bereikbaarheid van de Bloemenbuurt?

De Bloemenbuurt ligt op 1,2 km van het treinstation, dus op loopafstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden. De omgevingsadressendichtheid is 1638, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten zoals Aldi, Albert Heijn en PLUS, allemaal op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals De Regenboog en Emmaüs vlakbij. Voor het voortgezet onderwijs is Teylingen College - KTS op 1 km afstand. Er is een park op 400 meter en een huisartsenpraktijk op 500 meter.