Tussenwoning te koop: Kruidnagelstraat 14, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereTussenwoningenKruidnagelstraat 14

Kruidnagelstraat 14

Kruidenwijk Midden-west, Almere

€ 350.000
Buurt Kruidenwijk Midden-west, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 286m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinige tussenwoning in Almere

Deze tussenwoning aan de Kruidnagelstraat straalt rust uit. Met energielabel A is het een zuinige woning. De woning is gebouwd in 1988 en heeft een woonoppervlak van 103 m² op een perceel van 123 m². De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Almere van deze omvang.

De buurt Kruidenwijk Midden-west

De buurt Kruidenwijk Midden-west is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 286 meter) of de Lidl twee straten verder (302 meter). Ook zijn er basisscholen dichtbij: Openbare basisschool De Heliotroop op 377 meter en Openbare basisschool Digitalis op 416 meter. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spijker Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 3.398
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte123m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtKruidenwijk Midden-west
WijkKruidenwijk
GemeenteAlmere

Locatie

Kruidnagelstraat 14, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruidenwijk Midden-west

Inwoners1.355
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kruidenwijk Midden-west

Woningvoorraad608
Gem. WOZ-waarde€ 302.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Lavendelplantsoen 60
286m
Lidl
Safraanplein 29-31
302m
SPAR express
Markerkant 10-01
1134m

Scholen

68 binnen 5 km

Openbare basisschool De Heliotroop
Basisonderwijs · 272 leerlingen
377m
Openbare basisschool Digitalis
Basisonderwijs · 128 leerlingen
416m
Shri Ganesha School
Basisonderwijs · 114 leerlingen
964m

Veelgestelde vragen

Over Kruidnagelstraat 14, Almere

Welk energielabel heeft Kruidnagelstraat 14?

De woning aan Kruidnagelstraat 14 in Almere heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€404.875) en is hoger dan de mediaan (€330.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.564, wat neerkomt op €470.000 voor 103 m². De vraagprijs is dus marktconform, mede gezien het energielabel A.

Hoe is de buurt Kruidenwijk Midden-west om in te wonen?

Kruidenwijk Midden-west is een rustige buurt met veel eengezinswoningen (81%). Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (65%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1.225.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Openbare basisschool De Heliotroop (377 meter) en Openbare basisschool Digitalis (416 meter). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,8 kilometer.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 kilometer zijn er 25 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (286 meter) en Lidl (302 meter), beide op loopafstand. Ook is er een SPAR express op 1,1 kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label B. Dit label zorgt voor lagere energiekosten.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 3 woningen te koop in Kruidenwijk Midden-west. De gemiddelde vraagprijs is €370.000, met een minimum van €330.000 en een maximum van €450.000.