Tussenwoning te koop: Leemkuylen 121, Geldrop
Onder bod
KopenGeldrop-MierloTussenwoningenLeemkuylen 121

Leemkuylen 121

Skandia, Geldrop-Mierlo

€ 439.500
Buurt Skandia, GeldropBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Geldropse buurt

Deze tussenwoning aan de Leemkuylen 121 ademt rust en ruimte. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 149 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1982 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor tussenwoningen in Geldrop-Mierlo.

De buurt Skandia

De woning ligt in de buurt Skandia, een wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is er rustig en kindvriendelijk, met een park op loopafstand.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in tien minuten naar de Albert Heijn om de hoek. Ook PLUS is twee straten verder. Kinderen kunnen naar Dalton Kindcentrum Dommeldal of Beneden Beekloop School voor Basisonderwijs, beide op loopafstand. De gemeente Geldrop-Mierlo biedt verder goede voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurantjes.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Meerland Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 3.434
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtSkandia
WijkGeldrop
GemeenteGeldrop-Mierlo

Locatie

Leemkuylen 121, Geldrop

Buurt statistieken

Gegevens uit Skandia

Inwoners3.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Eindhovenseweg 40
879m
PLUS
Dirigentplein 85
1313m
Albert Heijn
Heuvel 81
1691m

Scholen

43 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum Dommeldal
Basisonderwijs · 235 leerlingen
860m
Beneden Beekloop School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 211 leerlingen
872m
Eenbes Basisschool St. Jozef
Basisonderwijs · 464 leerlingen
1293m

Veelgestelde vragen

Over Leemkuylen 121, Geldrop

Welk energielabel heeft Leemkuylen 121?

De woning aan Leemkuylen 121 in Geldrop heeft energielabel C.

Is €439.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een tussenwoning van 128 m² met energielabel C in Geldrop. De woning heeft een ruim perceel en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Skandia, een rustige wijk in Geldrop. Het treinstation is op 2,1 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1982 met een woonoppervlak van 128 m² en een perceel van 149 m². Het energielabel is C, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De woning heeft geen extra's zoals een garage of balkon volgens de beschikbare gegevens.