Tussenwoning te koop: Liefkenshoek 14, Riel
KopenGoirleTussenwoningenLiefkenshoek 14

Liefkenshoek 14

Riel-Dorp, Goirle

Niet meer online
Buurt Riel-Dorp, RielBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Riel-Dorp

Deze tussenwoning aan Liefkenshoek 14 ligt in het rustige Riel-Dorp, een dorpse buurt in de gemeente Goirle. Met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² biedt de woning uit 1972 veel ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €490.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Goirle van dit formaat.

De buurt Riel-Dorp

Riel-Dorp is een dorpse buurt met 2.350 inwoners, waarvan veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 345, wat zorgt voor een rustige, groene omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke wijk. Bekijk meer over de buurt Riel-Dorp.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,5 km afstand, of bij Albert Heijn of Aldi op ruim 2 km. Kindcentrum De Vonder (basisonderwijs) zit om de hoek op 487 meter, en basisscholen Open Hof en Den Bongerd zijn op loopafstand. Het voortgezet onderwijs (Het Mill Hill College) ligt op 2,2 km. De gemeente Goirle biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en park op 500 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rentmeester Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 490.000
Prijs per m²€ 2.934
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1972
BuurtRiel-Dorp
WijkRiel
GemeenteGoirle

Locatie

Liefkenshoek 14, Riel

Buurt statistieken

Gegevens uit Riel-Dorp

Inwoners2.350
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
1575m
Jumbo
Amer 13
2194m
Albert Heijn
Koningsschild 11
2305m

Scholen

31 binnen 5 km

Kindcentrum De Vonder
Basisonderwijs · 261 leerlingen
487m
RK Basisschool Open Hof
Basisonderwijs · 234 leerlingen
1833m
Basisschool Den Bongerd
Basisonderwijs · 532 leerlingen
1858m

Veelgestelde vragen

Over Liefkenshoek 14, Riel

Is €490.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €490.000 is marktconform voor een tussenwoning van 167 m² met een perceel van 240 m² in Riel-Dorp. De woning is gebouwd in 1972, dus het energielabel is niet bekend, maar label A is zeer zuinig en label G betekent hoge stookkosten verwachten. Vergelijk met andere tussenwoningen in Goirle om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Riel-Dorp?

Riel-Dorp is een dorpse buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,3 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een tussenwoning uit 1972 met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m². De woning heeft veel ruimte en is daardoor geschikt voor gezinnen. De buurt heeft veel gezinnen en ouderen, wat bijdraagt aan een rustige woonomgeving.