Tussenwoning te koop: Marnixkade 4, Maassluis
KopenMaassluisTussenwoningenMarnixkade 4

Marnixkade 4

Kapelpolder, Maassluis

€ 965.000
Buurt Kapelpolder, MaassluisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
Jumbo op 376m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Kapelpolder

Deze tussenwoning aan de Marnixkade ademt karakter met zijn 267 m² woonoppervlak en royale perceel van 358 m². Het bouwjaar 1875 geeft de woning een historische uitstraling, terwijl de ligging in de Kapelpolder zorgt voor een rustige, groene omgeving. Met een vraagprijs van €965.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat en op deze locatie is dat marktconform. Vergelijk het aanbod van tussenwoningen in Maassluis om een beeld te krijgen.

Kapelpolder: een sociale en groene buurt

De Kapelpolder is een buurt waar saamhorigheid centraal staat. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: "Mooie vriendelijke en groene buurt" en noemt het "sociale vriendelijke buurt met empathie en saamhorigheid voor de bewoners". De buurt telt ruim 1300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en er een hechte gemeenschap is. Meer over de buurt Kapelpolder lees je hier.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn twee straten verder, en de Lidl op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar Montessorisch Maassluis, een basisschool op loopafstand, of naar De Groene Hoek, ook vlakbij. De gemeente Maassluis biedt een compleet voorzieningenniveau met scholen, winkels en groen binnen handbereik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Spaland NVM Makelaars en via Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 3.614
Woonoppervlakte267m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar1875
BuurtKapelpolder
WijkKapelpolder
GemeenteMaassluis

Locatie

Marnixkade 4, Maassluis

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Renate
26-08-2025
Mooie vriendelijke en groene buurt

Sociale vriendelijke buurt met empathie en saamhorigheid voor de bewoners

Buurt statistieken

Gegevens uit Kapelpolder

Inwoners1.335
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Lange boonestraat 31
376m
Albert Heijn
Mesdaglaan 199
715m
Lidl
Rembrandtlaan 25
829m

Scholen

25 binnen 5 km

Montessorisch Maassluis
Basisonderwijs · 172 leerlingen
465m
De Groene Hoek
Basisonderwijs · 275 leerlingen
569m
IKC De Kindertuin
Basisonderwijs · 260 leerlingen
578m

Veelgestelde vragen

Over Marnixkade 4, Maassluis

Is €965.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €965.000 is fors, maar gezien de 267 m² woonoppervlak, het perceel van 358 m² en de historische uitstraling van het pand uit 1875, is dit een marktconforme prijs voor een tussenwoning in de Kapelpolder. Vergelijkbare woningen in Maassluis met dit formaat zijn schaars, wat de prijs kan verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van de Kapelpolder?

De Kapelpolder is goed bereikbaar met de auto, al is de afstand tot het treinstation 12,7 km. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de buurt niet uit. De Jumbo is op 376 meter, Albert Heijn op 715 meter en basisscholen als Montessorisch Maassluis op 465 meter.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1875 met een woonoppervlak van 267 m² en een perceel van 358 m². Het is een royale, karakteristieke woning in de Kapelpolder. De woning is niet gesplitst in kamers en is bedoeld voor een gezin of liefhebber van historische panden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Montessorisch Maassluis ligt op 465 meter, De Groene Hoek op 569 meter en IKC De Kindertuin op 578 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,7 km.

Hoe is de sfeer in de Kapelpolder?

Bewoners omschrijven de buurt als een mooie, vriendelijke en groene omgeving met saamhorigheid. De gemiddelde beoordeling is 7,63. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Kapelpolder?

De Kapelpolder is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2694 adressen per km². Toch ervaren bewoners het als groen en rustig, mede door het park of plantsoen op 500 meter afstand.