Tussenwoning te koop: Milsbeeksingel 11, Tilburg
KopenTilburgTussenwoningenMilsbeeksingel 11

Milsbeeksingel 11

Leeuwerik Midden, Tilburg

€ 650.000
Buurt Leeuwerik Midden, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene Tilburgse buurt

Deze tussenwoning aan de Milsbeeksingel 11 is een echte verrassing: met 214 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 300 vierkante meter biedt het meer ruimte dan je van een tussenwoning zou verwachten. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven, en het bouwjaar 1998 zorgt voor een moderne indeling. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar gezien de omvang en het energielabel is dat marktconform voor tussenwoningen in Tilburg.

Leeuwerik Midden: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Leeuwerik Midden, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft relatief veel huishoudens met kinderen en een doorsnee inkomen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twaalf minuten lopen, of bij de PLUS, Lidl of Jumbo op iets meer dan vijftien minuten. Basisschool Meander is om de hoek, en ook Basisschool De Sporckt en Openbare Basisschool Bibit zijn op loopafstand. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.037
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA+
BuurtLeeuwerik Midden
WijkLeeuwerik
GemeenteTilburg

Locatie

Milsbeeksingel 11, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leeuwerik Midden

Inwoners1.340
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
1218m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
1790m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
1857m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Meander
Basisonderwijs · 242 leerlingen
443m
Basisschool De Sporckt
Basisonderwijs · 454 leerlingen
615m
Openbare Basisschool Bibit
Basisonderwijs · 231 leerlingen
647m

Veelgestelde vragen

Over Milsbeeksingel 11, Tilburg

Welk energielabel heeft Milsbeeksingel 11?

De woning aan Milsbeeksingel 11 in Tilburg heeft energielabel A+.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte van 214 m², het perceel van 300 m² en het energielabel A+ is het marktconform voor een tussenwoning in Tilburg. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een treinstation op 3,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat voor soort buurt is Leeuwerik Midden?

Leeuwerik Midden is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. De buurt heeft een park op loopafstand en een laag aantal misdrijven (14 in totaal). Het is een prettige woonomgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Meander ligt op 443 meter, Basisschool De Sporckt op 615 meter en Openbare Basisschool Bibit op 647 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs op 1,5 kilometer.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten kunt verwachten. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een buurt met goede voorzieningen. Een park of plantsoen is op 200 meter, een huisartsenpraktijk op 1,2 kilometer en een grote supermarkt op 2 kilometer. Ook zijn er meerdere restaurants en een bibliotheek in de buurt.

Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS
Geen mail gevonden
Bekijk