Tussenwoning te koop: Mozartlaan 51, Boxtel
KopenBoxtelTussenwoningenMozartlaan 51

Mozartlaan 51

Boxtel-Oost, Boxtel

€ 489.500
Buurt Boxtel-Oost, BoxtelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 143m²
12% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 457m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Boxtelse buurt

Deze tussenwoning aan de Mozartlaan ademt de sfeer van de jaren '70: lekker ruim, met een flinke tuin en een woonoppervlak van 143 m². Het energielabel D is een aandachtspunt, maar de woning staat op een perceel van 250 m², wat zeldzaam is voor een tussenwoning. Met een vraagprijs van €489.500 zit je aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€459.574), maar de oppervlakte is ook bovengemiddeld. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Boxtel voor een breder beeld.

Buurt Boxtel-Oost: groen en gemêleerd

Boxtel-Oost is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 9.000 inwoners en is gemêleerd: van jonge gezinnen tot ouderen. Op basis van zes beoordelingen geven bewoners een 5,77. Een bewoner zegt: "Leuke mensen". Enkele bewoners: "Heel veel gezelligheid en vooral leuke dingen" en "Het is gevaarlijk". De meningen lopen uiteen, maar de sfeer is overwegend positief. De buurt Boxtel-Oost heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1.436 adressen per km².

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De Jumbo ligt op loopafstand (twee straten verder), en ook de SPAR express en Lidl zijn dichtbij. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: OBS de Spelelier en Basisschool De Vorsenpoel zitten beide op een paar minuten lopen. Het station van Boxtel is op tien minuten fietsen. De gemeente Boxtel biedt een fijne mix van voorzieningen en groen.

Aanbod en makelaar

De woning wordt op dit moment via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eline Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 3.423
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar1973
EnergielabelD
BuurtBoxtel-Oost
WijkBoxtel
GemeenteBoxtel

Locatie

Mozartlaan 51, Boxtel

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 6 bewoners

6.4
Luuk Brunschot
06-03-2025
Prima

Leuke mensen

7.6
Damon
20-01-2025
Grappig en gezellig

Heel veel gezelligheid en vooral leuke dingen

3.8
Dessafan4life
03-12-2024
Gevaarlijk

Het is gevaarlijk

5.0
Sjors
17-11-2024
Drugs markt

In de avond is er een drugsmarkt op de fietsenrontonde op locatie: 51°35'17"N 5°20'17"E Voor de rest is het prima maar veiligheid is iets anders.

7.1
naam
14-11-2024
Voetbalkooi in de nacht

Kijk uit bij de fietsenrotonde in de avond. Het is er dan gevaarlijk.

4.8
Youri
01-06-2024
Prima

Prima

Buurt statistieken

Gegevens uit Boxtel-Oost

Inwoners9.175
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Boxtel-Oost

Woningvoorraad3.966
Gem. WOZ-waarde€ 325.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Oosterhof 19
457m
SPAR express
Brederodeweg 26
756m
Lidl
Fellenoord 19-21-31
805m

Scholen

19 binnen 5 km

Boxtels Onderwijs voor Nieuwkomers (BONK)
Voortgezet onderwijs · 63 leerlingen
251m
OBS de Spelelier
Basisonderwijs · 263 leerlingen
289m
Basisschool De Vorsenpoel
Basisonderwijs · 260 leerlingen
313m

Veelgestelde vragen

Over Mozartlaan 51, Boxtel

Welk energielabel heeft Mozartlaan 51?

De woning aan Mozartlaan 51 in Boxtel heeft energielabel D.

Is €489.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Boxtel-Oost (€459.574) en ook boven de mediaan (€449.500). Wel is de woning met 143 m² groter dan het gemiddelde (128 m²) en heeft het een perceel van 250 m². De prijs per m² is ongeveer €3.422, wat iets lager is dan het buurtgemiddelde van €3.554. Het is dus aan de hoge kant, maar de extra ruimte rechtvaardigt dat deels.

Wat betekent energielabel D voor mijn maandlasten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1973. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 42,9% van het koopaanbod label B en 14,3% label A, dus deze woning scoort minder zuinig.

Hoe veilig is de buurt Boxtel-Oost?

In de buurt zijn in totaal 225 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt weinig zonder context. Een bewoner noemt de buurt "gevaarlijk" in een review, terwijl anderen het juist gezellig vinden. Het is een gemêleerd beeld. Je kunt de politiecijfers raadplegen voor een gedetailleerder beeld, maar op basis van deze data is er geen eenduidig oordeel.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: OBS de Spelelier (289 m), Basisschool De Vorsenpoel (313 m) en Basisschool De Hobbendonken (526 m). Voor voortgezet onderwijs is Boxtels Onderwijs voor Nieuwkomers (BONK) het dichtstbij (251 m), en de algemene afstand tot voortgezet onderwijs is 1,3 km. Er is dus voldoende keuze voor jonge gezinnen.

Hoe is het openbaar vervoer in Boxtel-Oost?

Het treinstation van Boxtel ligt op 2,3 km afstand, ongeveer 10 minuten fietsen. Voor dagelijkse ritten is de fiets naar het station een goede optie.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Boxtel-Oost stonden woningen gemiddeld 51 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale tot korte looptijd, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is. Deze woning is nu beschikbaar, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.