Tussenwoning te huur: Noorderbrink 9, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagTussenwoningenNoorderbrink 9

Noorderbrink 9

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.735 p.m.
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
36% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Noorderbrink 9 in Den Haag biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid. Met 137 m² woonoppervlak is de woning ruim opgezet. De woning uit 1975 heeft energielabel A, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De huurprijs van €1.735 per maand is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €1.533, maar de extra ruimte (36% meer dan gemiddeld) rechtvaardigt dat. Bekijk ook andere tussenwoningen in Den Haag voor een vergelijking.

Kraayenstein en Vroondaal: groen en rustig

De buurt Kraayenstein en Vroondaal wordt door bewoners gewaardeerd om het groene en schone karakter. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt". De buurt telt bijna 10.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig buiten kunnen spelen. Meer weten over de buurt? Lees verder over Kraayenstein en Vroondaal.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 284 meter, of even verder bij Hoogvliet (483 m) of Jumbo (945 m). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals basisschool Verburch-hof en de Openbare Daltonschool Poeldijk. Het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 7,6 km, maar bushaltes zijn dichterbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt. Bekijk ook de pagina over de gemeente Den Haag voor meer informatie.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.735 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Noorderbrink 9, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
284m
Hoogvliet
Forellendaal 318
483m
Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
945m

Scholen

16 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
2680m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2809m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
2830m

Veelgestelde vragen

Over Noorderbrink 9, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Noorderbrink 9?

De woning aan Noorderbrink 9 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €1.735 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €1.735 ligt boven het gemiddelde in de buurt (€1.533) en de mediaan (€1.533). De woning is echter 36% groter dan het buurtgemiddelde (137 m² vs 101 m²), wat de hogere prijs verklaart. De prijs per m² is €12,66, lager dan het buurtgemiddelde van €15,17 per m². Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de geboden ruimte.

Hoe is de buurt Kraayenstein en Vroondaal om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners omschreven als schoon, groen en rustig. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Het is een veilige buurt met voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,6 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets handig.

Zijn er scholen in de buurt van Noorderbrink 9?

Ja, er zijn diverse basisscholen en een middelbare school op fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof op 2,7 km, en de Openbare Daltonschool Poeldijk op 2,8 km. Voor voortgezet onderwijs is ISW Irenestraat op 3,1 km een optie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label A staat voor een goed geïsoleerde woning.

Hoeveel woningen zijn er beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 2 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan deze er één is. De gemiddelde huurprijs is €1.533, en de gemiddelde oppervlakte is 101 m². Deze woning is dus ruimer en duurder dan gemiddeld.

Vesteda