Tussenwoning te koop: Noorderdiep 31, Zwijndrecht
KopenZwijndrechtTussenwoningenNoorderdiep 31

Noorderdiep 31

De Were en omgeving, Zwijndrecht

€ 519.500
Buurt De Were en omgeving, ZwijndrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan het Noorderdiep in Zwijndrecht ademt rust en ruimte. Met 150 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €519.500 is marktconform voor tussenwoningen in Zwijndrecht.

De Were en omgeving: een groene, rustige wijk

De buurt De Were en omgeving is een rustige woonwijk met veel groen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2, wat duidt op een mix van gezinnen en stellen. De buurt De Were en omgeving heeft een laag aantal misdrijven (45) en een hoge omgevingsadressendichtheid (2980), wat betekent dat het er stedelijk maar toch veilig is.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek), Jumbo (twee straten verder) of Aldi (twee straten verder). Basisschool De Wegwijzer is op loopafstand (vijf minuten lopen), net als Openbare Basisschool Tandem. De gemeente Zwijndrecht biedt verder goede voorzieningen zoals een treinstation op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.500
Prijs per m²€ 3.463
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtDe Were en omgeving
WijkWalburg
GemeenteZwijndrecht

Locatie

Noorderdiep 31, Zwijndrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit De Were en omgeving

Inwoners1.745
Mannen43%
Vrouwen57%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Hof van Holland 30
555m
Jumbo
Brabant 1
664m
Aldi
Hof van Holland 144
678m

Scholen

97 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Steenen Kamer
Speciaal onderwijs · 156 leerlingen
104m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 376 leerlingen
458m
Openbare Basisschool Tandem
Basisonderwijs · 214 leerlingen
533m

Veelgestelde vragen

Over Noorderdiep 31, Zwijndrecht

Welk energielabel heeft Noorderdiep 31?

De woning aan Noorderdiep 31 in Zwijndrecht heeft energielabel A.

Is €519.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.500 is marktconform voor een tussenwoning van 150 m² met energielabel A in Zwijndrecht. De woning heeft een gunstig energielabel en een ruime oppervlakte, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt De Were en omgeving om in te wonen?

De Were en omgeving is een rustige, groene wijk met een mix van gezinnen en ouderen. Het aantal misdrijven is laag (45), en de buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 2980). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een veilige en prettige woonomgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?