Tussenwoning te koop: Parijseplein 53, Zwijndrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwijndrechtTussenwoningenParijseplein 53

Parijseplein 53

Europesebuurt, Zwijndrecht

€ 380.000
Buurt Europesebuurt, ZwijndrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Europesebuurt

Deze tussenwoning aan het Parijseplein in Zwijndrecht ademt de sfeer van een jaren '70-wijk: ruime opzet, een flinke tuin en een praktische indeling. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 106 m² is er genoeg plek voor een gezin of stel. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €380.000 is marktconform voor tussenwoningen in Zwijndrecht.

De buurt: Europesebuurt

De Europesebuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,3. Een bewoner zegt: "Het is een leuk plek, de buurt is nog wel vies met veel dingen op de grond etc." Een ander: "De buurt is relatief rustig, maar er wordt wel vaak geschreeuw en harde uitlaten van auto's die je voorbij hoort scheuren." In de buurt Europesebuurt wonen vooral gezinnen en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (5 minuten lopen) of bij de Jumbo twee straten verder. Voor de kinderen is er de Christelijk IKC Impuls op loopafstand (4 minuten) en de School voor Speciaal Basisonderwijs De Steenen Kamer nog dichterbij. Het voortgezet onderwijs vind je bij Walburg College Zwijndrecht, tien minuten lopen. De gemeente Zwijndrecht biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op drie minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 3.393
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1974
EnergielabelD
BuurtEuropesebuurt
WijkWalburg
GemeenteZwijndrecht

Locatie

Parijseplein 53, Zwijndrecht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.0
Ru
31-12-2024
Gezellig

Het ie een leuk plek, de buurt us nog wel vies met veel dingen op de grond etc

6.6
Tobias
19-08-2024
Helemaal prima

Ik woon nog niet zo lang in t huis. Ik woon samen met wat huisgenoten en we hebben een best goeie deal gekregen. Nu de buurt is relatief rustig als in de straten om ons heen. Maar er wordt wel vaak geschreeuw en harde uitlaten van autos die je voorbij hoort scheuren. De supermarkt en nog veel meer is gelukkig wel in handbereik en is helemaal top

Buurt statistieken

Gegevens uit Europesebuurt

Inwoners1.460
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Hof van Holland 30
559m
Jumbo
Brabant 1
656m
Aldi
Hof van Holland 144
689m

Scholen

96 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Steenen Kamer
Speciaal onderwijs · 156 leerlingen
299m
Christelijk IKC Impuls
Basisonderwijs · 188 leerlingen
417m
Walburg College Zwijndrecht
Voortgezet onderwijs · 1015 leerlingen
589m

Veelgestelde vragen

Over Parijseplein 53, Zwijndrecht

Welk energielabel heeft Parijseplein 53?

De woning aan Parijseplein 53 in Zwijndrecht heeft energielabel D.

Is €380.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €380.000 voor een tussenwoning van 112 m² uit 1974 in de Europesebuurt is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Zwijndrecht, op 2 km van het treinstation. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Wat voor soort buurt is de Europesebuurt?

De Europesebuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen veel gezinnen en stellen. Bewoners geven de buurt een 6,3 en noemen het 'relatief rustig', al is er soms geluidsoverlast van auto's. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Christelijk IKC Impuls (basisonderwijs) ligt op 4 minuten lopen, en de School voor Speciaal Basisonderwijs De Steenen Kamer op 3 minuten. Voor voortgezet onderwijs is Walburg College Zwijndrecht op 6 minuten lopen.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 km zijn er 47 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (6 minuten lopen), Jumbo (7 minuten) en Aldi (8 minuten). Ook Dirk is op 12 minuten lopen bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod