Tussenwoning te koop: Pieter Soutmanlaan 57, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardTussenwoningenPieter Soutmanlaan 57

Pieter Soutmanlaan 57

Schildersbuurt Noord, Dijk en Waard

€ 419.000
Buurt Schildersbuurt Noord, HeerhugowaardBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Aldi op 435m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Pieter Soutmanlaan in Heerhugowaard ademt rust en ruimte. Met 159 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 106 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €419.000 is marktconform voor tussenwoningen in Dijk en Waard.

De buurt: Schildersbuurt Noord

De buurt Schildersbuurt Noord is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Fijne rustige buurt, school voor kinderen in de buurt, genoeg winkels in de buurt, alles wat je nodig heb zit binnen een straal van 2-5 KM." De buurt telt ruim 1500 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit. Ook de Dekamarkt en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Zevensprong, die naast de deur ligt, of naar de PJ Smitschool, die tien minuten lopen is. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen, van parken tot restaurants, allemaal binnen handbereik.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 2.635
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtSchildersbuurt Noord
WijkSchilderswijk
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Pieter Soutmanlaan 57, Heerhugowaard

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Angelique
16-12-2024
Fijne buurt

Fijne rustige buurt, school voor kinderen in de buurt, genoeg winkels in de buurt, alles wat je nodig heb zit binnen een straal van 2-5 KM

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt Noord

Inwoners1.520
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Aldi
Berckheidelaan 4
435m
Dekamarkt
Berckheidelaan 18
602m
Jumbo
Middenweg 245
722m

Scholen

40 binnen 5 km

Zevensprong
Basisonderwijs · 228 leerlingen
92m
Basisschool Nexus | voor speciaal basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 76 leerlingen
591m
Expertisecluster Nexus
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
591m

Veelgestelde vragen

Over Pieter Soutmanlaan 57, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Pieter Soutmanlaan 57?

De woning aan Pieter Soutmanlaan 57 in Heerhugowaard heeft energielabel E.

Is €419.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €419.000 is marktconform voor een tussenwoning van 159 m² in Heerhugowaard. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2.635, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Houd wel rekening met energielabel E, wat hogere stookkosten betekent.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Heerhugowaard ligt op 2,7 kilometer afstand, dus op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1971 met een woonoppervlak van 159 m² en een perceel van 106 m². Het energielabel is E. De woning heeft vermoedelijk drie of vier slaapkamers, maar dat staat niet in de advertentie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Zevensprong zit op 92 meter, en de PJ Smitschool op 938 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe veilig is de Schildersbuurt Noord?

De buurt heeft een laag aantal misdrijven: in totaal 22 geregistreerde incidenten. Bewoners geven de buurt een 10 voor leefbaarheid. Het is een rustige wijk waar je je veilig voelt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De omgevingsadressendichtheid is 1065 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (schaal 3 van 5). Het is dus een rustige, groene omgeving met toch voldoende voorzieningen in de buurt.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaarsland
huispedia.nl
Bekijk
Makelaarsland
funda.nl
Bekijk