Tussenwoning te koop: Plantage 31, Maasland

Plantage 31

Maasland, Midden-Delfland

€ 450.000
Buurt Maasland, MaaslandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Plantage 31, Maasland

Deze tussenwoning aan de Plantage in Maasland ademt de rust van een dorpse straat. Met 119 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €450.000 ligt 15% onder het buurtgemiddelde van €531.844, wat het een scherpe prijs maakt voor een tussenwoning in Midden-Delfland.

Maasland

Maasland is een dorp met 4.575 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De buurt kent een mix van koopwoningen (68%) en eengezinswoningen (77%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, groene omgeving. De buurt Maasland heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 851, wat past bij een dorpse setting.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar Albert Heijn op 500 meter. Basisschool De Groene Oase zit om de hoek (183 meter), en ook Lentiz VMBO Maasland is twee straten verder (289 meter). De gemeente Midden-Delfland biedt verder een restaurant op 600 meter en een park op 800 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 3.782
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA
BuurtMaasland
WijkMaasland
GemeenteMidden-Delfland

Locatie

Plantage 31, Maasland

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasland

Inwoners4.575
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Maasland

Woningvoorraad1.968
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Huis Te Veldelaan 2
501m
Jumbo
Lange boonestraat 31
1926m
Albert Heijn
Mesdaglaan 199
2236m

Scholen

35 binnen 5 km

Basisschool De Groene Oase
Basisonderwijs · 318 leerlingen
183m
Lentiz | VMBO Maasland
Voortgezet onderwijs · 597 leerlingen
289m
De Schutse
Basisonderwijs · 150 leerlingen
401m

Veelgestelde vragen

Over Plantage 31, Maasland

Welk energielabel heeft Plantage 31?

De woning aan Plantage 31 in Maasland heeft energielabel A.

Is €450.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt 15% onder de gemiddelde vraagprijs van €531.844 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €552.800, wat aangeeft dat woningen vaak boven de vraagprijs worden verkocht. De prijs per m² is €3.782, terwijl het buurtgemiddelde €4.269 per m² is. Dit maakt de prijs relatief scherp.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 29,4% van de woningen label A en 11,8% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten.

Hoe is de buurt qua voorzieningen?

De buurt heeft een goede basis: een supermarkt (Albert Heijn) op 500 meter, basisscholen op loopafstand (De Groene Oase op 183 meter, De Schutse en Aloysius op 401 meter), en een restaurant op 600 meter. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,3 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 49 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. De woning is nu beschikbaar, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Hoeveel woningen staan er te koop in Maasland?

Op dit moment staan er 16 koopwoningen te koop in de buurt. De prijzen variëren van €375.000 tot €895.000. Het aanbod is dus beperkt, wat de concurrentie kan vergroten.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 119 m² woonoppervlak, een perceel van 130 m² en een energielabel A is de woning geschikt voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen (705 huishoudens met kinderen) en er zijn basisscholen en een middelbare school op loopafstand.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaarsland
huispedia.nl
Bekijk
Makelaarsland
funda.nl
Bekijk