Tussenwoning te koop: Polderstraat 30, Zaamslag
Verkocht onder voorbehoud
KopenTerneuzenTussenwoningenPolderstraat 30

Polderstraat 30

Kern Zaamslag, Terneuzen

€ 399.000
Buurt Kern Zaamslag, ZaamslagBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 265m²
265m² woonoppervlakte
SPAR op 167m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het groene Zaamslag

Deze tussenwoning uit 1925 staat in het rustige Zaamslag, een dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Met 265 m² woonoppervlak en een perceel van 352 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €399.000 is marktconform voor tussenwoningen in Terneuzen.

Kern Zaamslag: een dorp met voorzieningen

De woning staat in de buurt Kern Zaamslag, een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,5. Een bewoner zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen." Een ander noemt het "een gezellig dorp met veel winkels." De buurt telt relatief veel ouderen en gezinnen, en de inkomens zijn doorsnee. Meer over de buurt vind je op de pagina over Kern Zaamslag.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 167 meter. Ook een bakker en slager zijn in het dorp te vinden. Basisschool De Torenberg ligt op loopafstand, op 395 meter. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen iets verder, naar de Lodewijk College op ruim 3,8 kilometer. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder GeuS uw makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 1.506
Woonoppervlakte265m²
Perceeloppervlakte352m²
Bouwjaar1925
EnergielabelE
BuurtKern Zaamslag
WijkKern Zaamslag
GemeenteTerneuzen

Locatie

Polderstraat 30, Zaamslag

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.8
Colinda Verhoeven
22-01-2026
Fijne betrokken buurt

Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen Helaas geen supermarkt meer in het dorp Groot gemis. Wel twee bakkers en een slagerij

9.9
Mdp
05-01-2025
Een gezellig dorp met veel winkels

Heerlijk wonen en veel winkels in de kern met een actieve jeugdwerk groep en veel verenigingen wat het dorp leefbaar houd

1.8
Babs
26-11-2024
Chaos

Niet zo best en zeer verouderd

9.6
Colinda Verhoeven
22-08-2024
Welkom

Woon sinds 8 jaar in dit dorp en we vorlen ond hier thuis en zijn goed geïntegreerd. Willen hier niet meer weg zijn 2 jaar geleden binnen dit dorp verhuisd naar een levensloopbestendige woning omdat we op dit dorp wilden blijven wonen. Deel uit blijven maken van deze gemeenschap Hier groeten we elkaar. Is het geen probleem als je de deur een keer vergeet op slot te draaien enz.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zaamslag

Inwoners1.860
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Plein 19
167m
Aldi
Kokkeldreef 10
4053m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
4627m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Torenberg
Basisonderwijs · 174 leerlingen
395m
Christelijke Basisschool de Parel
Basisonderwijs · 190 leerlingen
3807m
Lodewijk College locatie Zeldenrustlaan
Voortgezet onderwijs · 1248 leerlingen