Tussenwoning te koop: Porfier 3, Zoetermeer
Verkocht onder voorbehoud

Porfier 3

Rokkeveen-Oost, Zoetermeer

€ 535.000
Buurt Rokkeveen-Oost, ZoetermeerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Zoetermeerse buurt

Deze tussenwoning aan de Porfier 3 ademt rust en ruimte. Met 121 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €535.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Zoetermeer van deze omvang.

Rokkeveen-Oost: rustig maar met weinig voorzieningen

De woning staat in de buurt Rokkeveen-Oost. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,75. Een bewoner zegt: "Rustige buurt." Een ander vult aan: "Rustige buurt.. maar nergens in deze de wijk valt iets doen.." De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen.

Dagelijkse routine: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op een kleine kilometer afstand, of bij Albert Heijn even verderop. Basisscholen zoals Dalton IKC De Edelsteen en Passe Partout Montessori School zijn op loopafstand. De gemeente Zoetermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lammers NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 4.421
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte128m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA+
BuurtRokkeveen-Oost
WijkRokkeveen
GemeenteZoetermeer

Locatie

Porfier 3, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.8
Wil
26-09-2025
Rustige buurt.

Te weinig voorzieningen

6.8
Wil
30-08-2025
Rustig .

Rustige buurt.. maar nergens in deze de wijk vallt iets doen ..

Buurt statistieken

Gegevens uit Rokkeveen-Oost

Inwoners12.715
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rokkeveen-Oost

Woningvoorraad5.278
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Groen-blauwlaan 109
1069m
Albert Heijn
Samanthagang 64
1175m
Jumbo
Quirinegang 201
1175m

Scholen

87 binnen 5 km

Dalton IKC De Edelsteen
Basisonderwijs · 250 leerlingen
439m
Passe Partout Montessori School
Basisonderwijs · 197 leerlingen
671m
IKC Prins Claus
Basisonderwijs · 291 leerlingen
700m

Veelgestelde vragen

Over Porfier 3, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Porfier 3?

De woning aan Porfier 3 in Zoetermeer heeft energielabel A+.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €522.529 in de buurt, maar boven de mediaan van €525.000. De gemiddelde prijs per m² is €4.277, wat voor deze woning van 121 m² neerkomt op €4.421 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde, maar het energielabel A+ en het bouwjaar 1994 maken de woning wel zuinig en onderhoudsarm.

Hoe is de buurt Rokkeveen-Oost om in te wonen?

Rokkeveen-Oost is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners geven de buurt een 6,75 en noemen het rustig, maar vinden dat er weinig te doen is in de wijk. De buurt heeft veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. Het is een veilige buurt met 279 misdrijven per jaar, wat voor een wijk met 12.715 inwoners relatief laag is.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen is. Dat is een redelijke afstand voor dagelijks woon-werkverkeer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft basisvoorzieningen zoals supermarkten (Jumbo en Albert Heijn op ongeveer 1 km) en basisscholen (Dalton IKC De Edelsteen op 439 m). Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek (1,3 km) of restaurant (0,7 km) moet je iets verder. Bewoners geven aan dat er weinig te doen is in de wijk zelf.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent lage energiekosten en een comfortabel binnenklimaat. In de buurt heeft 22,2% van de woningen label A+ of A, dus deze woning scoort bovengemiddeld goed.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Rokkeveen-Oost is 38 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen er vlot worden verkocht.