Tussenwoning te koop: Prins Mauritsstraat 15, Zevenaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenZevenaarTussenwoningenPrins Mauritsstraat 15

Prins Mauritsstraat 15

Zonnemaat, Zevenaar

€ 367.500
Buurt Zonnemaat, ZevenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Zevenaar

Deze tussenwoning aan de Prins Mauritsstraat 15 staat in een rustige buurt van Zevenaar. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 173 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning uit 1971 is solide gebouwd en heeft een marktconforme prijs van €367.500. Ter vergelijking: tussenwoningen in Zevenaar worden in deze prijsklasse vaker aangeboden.

Buurt Zonnemaat

De buurt Zonnemaat is een prettige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,82. Een bewoner zegt: "Wij zijn hier vanaf okt 2024 komen wonen, ik moet zeggen had het 10 jaar eerder moeten doen. De buren zijn vriendelijk, altijd in voor praatje, behulpzaam, winkels dicht bij." Een ander vult aan: "Wij zijn vanaf 27 oktober 2024 hier komen wonen, wij woonde er net een weet toen zei ik meteen wil nooit meer weg hier." De buurt telt ruim 4200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar IKC De Wissel, dat op nog geen 100 meter afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten om de hoek: Aldi op 776 meter, Jumbo op 849 meter en Albert Heijn op 869 meter. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Liemers College op loopafstand. De gemeente Zevenaar biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina makelaardij Duiven op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 367.500
Prijs per m²€ 2.722
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1971
EnergielabelB
BuurtZonnemaat
WijkZevenaar
GemeenteZevenaar

Locatie

Prins Mauritsstraat 15, Zevenaar

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Nxatascha lam bl9m
10-01-2026
Mijn buurt

Wij z8jn hier vanaf okt 2024 komen wonen ik moet zeggen had het 10 jaar eerder moeten doen de buren zijn vriendelijk altijd in voor praatje behulpzaam winkels dicht bij kortom mooie buurt en natuurlijk is er soms wel iets maar dat is overal

7.9
Natascha
06-01-2026
Mijn wijk

Wij zijn vanaf 27 oktober 2024 hier komen wonen wij woonde er net een weet toen zei ik meteen wil nooit meer weg hier

Buurt statistieken

Gegevens uit Zonnemaat

Inwoners4.215
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Muldershof 35
776m
Jumbo
Kampsingel 7
849m
Albert Heijn
Kampsingel 2
869m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC De Wissel
Basisonderwijs · 292 leerlingen
90m
IKC Carrousel
Basisonderwijs · 171 leerlingen
436m
IKC De Tamboerijn
Basisonderwijs · 201 leerlingen
456m

Veelgestelde vragen

Over Prins Mauritsstraat 15, Zevenaar

Welk energielabel heeft Prins Mauritsstraat 15?

De woning aan Prins Mauritsstraat 15 in Zevenaar heeft energielabel B.

Is €367.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €367.500 is marktconform voor een tussenwoning van 135 m² met energielabel B in Zevenaar. De woning heeft een perceel van 173 m² en is gebouwd in 1971. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Zonnemaat om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 7,82. Ze noemen de buren vriendelijk en behulpzaam, en de winkels dichtbij. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige wijk waar mensen graag wonen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je IKC De Wissel (90 meter), IKC Carrousel (436 meter) en IKC De Tamboerijn (456 meter) voor basisonderwijs. Voor voortgezet onderwijs is het Liemers College met twee locaties op 597 en 734 meter afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi op 776 meter, Jumbo op 849 meter, Albert Heijn op 869 meter, SPAR op 905 meter en PLUS op 915 meter. Je kunt dus gemakkelijk lopend of met de fiets boodschappen doen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zevenaar ligt op 1,4 kilometer afstand, wat goed te belopen is. Vanaf daar kun je naar Arnhem en verder reizen. De buurt is ook goed bereikbaar met de auto.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een zuinige woning is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Het is een goed uitgangspunt voor een duurzaam thuis.

Alpina makelaardij Duiven