Tussenwoning te koop: Quarles van Uffordstraat 40, Noordwijk
KopenNoordwijkTussenwoningenQuarles van Uffordstraat 40

Quarles van Uffordstraat 40

Auteursbuurt, Noordwijk

€ 769.000
Buurt Auteursbuurt, NoordwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Tussenwoning met karakter in Noordwijk

Deze tussenwoning uit 1941 ademt de sfeer van een klassieke kustwoning. Met 124 m² woonoppervlak en een perceel van 150 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan tussenwoningen in Noordwijk.

Auteursbuurt: rustig en gewaardeerd

De Auteursbuurt is een rustige wijk met veel een- en tweepersoonshuishoudens. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,25. Een bewoner zegt: "Mooie buurt, genoeg te doen en fijne buren." Een ander noemt het "Gezellig". De buurt Auteursbuurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8 en een mix van leeftijden, met de meeste inwoners tussen 25 en 65 jaar.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij Vomar, om de hoek op 524 meter. Voor de wekelijkse boodschappen is Lidl op 952 meter ook een optie. Kinderen kunnen naar basisschool De Regenboog, twee straten verder op 300 meter, of naar de Rooms Katholieke Basisschool Andreas op 3,7 km. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op 300 meter en een park op 320 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonnike Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 6.202
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1941
EnergielabelB
BuurtAuteursbuurt
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Quarles van Uffordstraat 40, Noordwijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.8
M O.ASHOUR
31-08-2025
Gezellig

Ik doe als vrijwilliger bij museum. Noordwijk.

8.8
Wouter
07-05-2025
Mooie buurt, genoeg te doen en fijne buren

Ik ben hier vanaf mijn 8ste komen wonen. Zo goed als opgegroeid dus. Altijd fijn om bij het strand te wonen en vlak bij de verschillende winkels en restaurants waar . Kortom fijne buurt met veel voordelen qua locatie.

Buurt statistieken

Gegevens uit Auteursbuurt

Inwoners1.155
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
524m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
952m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1339m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2496m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3565m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3714m

Veelgestelde vragen

Over Quarles van Uffordstraat 40, Noordwijk

Welk energielabel heeft Quarles van Uffordstraat 40?

De woning aan Quarles van Uffordstraat 40 in Noordwijk heeft energielabel B.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Noordwijk, maar de woning heeft een energielabel B en een perceel van 150 m². Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om een beeld te krijgen.