Tussenwoning te koop: Reiger 90, Raalte
KopenRaalteTussenwoningenReiger 90

Reiger 90

Het Raan Oost, Raalte

€ 469.500
Buurt Het Raan Oost, RaalteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
Jumbo op 462m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Reiger in Raalte ademt rust en ruimte. Met 150 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 296 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1986 heeft energielabel C en staat te koop voor €469.500. In vergelijking met andere tussenwoningen in Raalte is de prijs marktconform.

Het Raan Oost: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt Het Raan Oost, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2100 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek zit op nog geen 5 minuten lopen. Ook de Dirk en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool De Rietkraag zit naast de deur, en openbare basisschool De Vogelaar is twee straten verder. De gemeente Raalte biedt verder voldoende voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een treinstation op 1,5 kilometer afstand.

Aangeboden door Weusthuis Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.500
Prijs per m²€ 3.130
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar1986
EnergielabelC
BuurtHet Raan Oost
WijkRaalte
GemeenteRaalte

Locatie

Reiger 90, Raalte

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Raan Oost

Inwoners2.125
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Kwartel 2
462m
Dirk
Molenhof 10
1332m
Aldi
Molenhof 30
1338m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Rietkraag
Basisonderwijs · 98 leerlingen
191m
Openbare basisschool De Vogelaar
Basisonderwijs · 440 leerlingen
403m
De Linderte
Basisonderwijs · 446 leerlingen
1101m

Veelgestelde vragen

Over Reiger 90, Raalte

Welk energielabel heeft Reiger 90?

De woning aan Reiger 90 in Raalte heeft energielabel C.

Is €469.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €469.500 is marktconform voor een tussenwoning van 150 m² in Raalte. De woning heeft energielabel C en een perceel van 296 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Raalte. Het treinstation van Raalte is op 1,5 kilometer afstand, goed te doen met de fiets of een korte wandeling.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1986 met een woonoppervlak van 150 m² en een perceel van 296 m². De woning heeft energielabel C. Het is een eengezinswoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Rietkraag zit op 191 meter, en openbare basisschool De Vogelaar op 403 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Raalte, op 2,3 kilometer afstand.

Hoe is de buurt Het Raan Oost?

Het Raan Oost is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en een huisartsenpraktijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddeld zuinige woning is. De stookkosten zullen naar verwachting redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Weusthuis Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Weusthuis Makelaardij