Tussenwoning te koop: Rensel 67, Veendam
Verkocht onder voorbehoud
KopenVeendamTussenwoningenRensel 67

Rensel 67

Veendam-Sorghvliet, Veendam

€ 274.500
Buurt Veendam-Sorghvliet, VeendamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Veendam

Deze tussenwoning aan de Rensel 67 in Veendam ademt de sfeer van een rustige, groene woonwijk. Met 120 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 293 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 is solide gebouwd en vraagt om een eigen invulling. De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk ook andere tussenwoningen in Veendam om een goed beeld te krijgen.

Buurt Veendam-Sorghvliet

De buurt Veendam-Sorghvliet is een gemengde woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 10 voor de veiligheid. Een bewoner zegt: "Het is hier erg veilig." Wel wordt opgemerkt dat speeltuinen soms kapot of onveilig zijn. De buurt telt bijna 8.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, groene omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de kinderen naar de basisschool fietsen, Openbare Basisschool De Viermaster zit om de hoek, op twee minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die op nog geen tien minuten lopen ligt. Ook de PLUS is goed bereikbaar. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals CBS 't Haimstee en odab Westerschool. De gemeente Veendam biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Makelaardij Dick Baar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 2.288
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte293m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
BuurtVeendam-Sorghvliet
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Rensel 67, Veendam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
C.E
07-11-2023
Veilige woonplek

Het is hier erg veilig. Het begrip kindvriendelijk mis ik, dat zou ik een 6 geven omdat er weinig speeltuinen zijn die veilig zijn. Die er zijn, zijn kapot of onveilig door de jeugd die er dingen kapot maakt

10
Mohamad Jilo
16-10-2023
Goed

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam-Sorghvliet

Inwoners7.965
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
De Reede 9-10
756m
PLUS
Apollolaan 3
1464m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
2094m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Viermaster
Basisonderwijs · 286 leerlingen
186m
CBS 't Haimstee
Basisonderwijs · 103 leerlingen
894m
odab Westerschool
Basisonderwijs · 236 leerlingen
1190m

Veelgestelde vragen

Over Rensel 67, Veendam

Welk energielabel heeft Rensel 67?

De woning aan Rensel 67 in Veendam heeft energielabel A.

Is €274.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €274.500 voor een tussenwoning van 120 m² met een perceel van 293 m² in Veendam-Sorghvliet is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1977 betekent dat je rekening kunt houden met onderhoud, maar de prijs weerspiegelt dat.

Hoe veilig is de buurt Veendam-Sorghvliet?

Bewoners geven de veiligheid een 10. Een bewoner zegt: "Het is hier erg veilig." Wel wordt opgemerkt dat speeltuinen soms kapot of onveilig zijn door jongeren. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 199, wat voor een wijk met bijna 8.000 inwoners relatief laag is.