Tussenwoning te koop: Rijksstraatweg 781, Wassenaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenWassenaarTussenwoningenRijksstraatweg 781

Rijksstraatweg 781

Oud-Clingendaal, Wassenaar

€ 1.250.000
Buurt Oud-Clingendaal, WassenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 322m²
322m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Wassenaar

Deze tussenwoning uit 1925 ademt karakter en ruimte. Met 322 m² woonoppervlak en een perceel van 489 m² is het een flinke woning. Het energielabel B is netjes voor de leeftijd. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Wassenaar, dan zie je dat dit een bijzonder groot exemplaar is.

De buurt Oud-Clingendaal

Oud-Clingendaal is een rustige, groene buurt in Wassenaar. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (68%) en het aandeel koopwoningen is 58%. Er wonen relatief veel 65-plussers (255 van de 820 inwoners), maar ook gezinnen met kinderen (105 huishoudens). De buurt Oud-Clingendaal heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 411, wat het een echte rustige woonwijk maakt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express (om de hoek, op 1,5 km) of PLUS (twee straten verder, 1,7 km). De Bloemcampschool voor basisonderwijs ligt op loopafstand (574 m), en ook de Kievietschool is dichtbij (1,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar het Veurs Lyceum of 's Gravendreef College. De gemeente Wassenaar biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder i4 Housing B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 3.882
Woonoppervlakte322m²
Perceeloppervlakte489m²
Bouwjaar1925
EnergielabelB
BuurtOud-Clingendaal
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Rijksstraatweg 781, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud-Clingendaal

Inwoners820
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

39 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1489m
PLUS
Ursulaland 70-84
1663m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
2063m

Scholen

35 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
574m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1341m
Kindcentrum Trampoline
Basisonderwijs · 233 leerlingen
2459m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 781, Wassenaar

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 781?

De woning aan Rijksstraatweg 781 in Wassenaar heeft energielabel B.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte van 322 m² en het perceel van 489 m² is het niet onredelijk. Het energielabel B is gunstig voor een woning uit 1925. Vergelijk met andere tussenwoningen in Wassenaar om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Oud-Clingendaal om in te wonen?

Oud-Clingendaal is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je hebt veel rust en ruimte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.