Tussenwoning te koop: Rijnstraat 35, Assen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAssenTussenwoningenRijnstraat 35

Rijnstraat 35

Pittelo Noord, Assen

€ 283.500
Buurt Pittelo Noord, AssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Pittelo Noord

Deze tussenwoning aan de Rijnstraat 35 in Assen heeft een prettige, rustige uitstraling. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 163 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €283.500 is marktconform voor tussenwoningen in Assen.

De buurt Pittelo Noord

Pittelo Noord is een groene, rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1.480 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een gemengde buurt met zowel jonge gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen specifieke bewonerservaring om te delen. De buurt Pittelo Noord heeft een prettig voorzieningenniveau.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, dat op loopafstand ligt, om de hoek. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool De Driemaster, die naast de deur ligt, of naar Kindcentrum De Lichtbaak, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Praktijkonderwijs Assen e/o op loopafstand. De gemeente Assen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Steenhuis Makelaars Assen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 283.500
Prijs per m²€ 2.363
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte163m²
Bouwjaar1972
EnergielabelB
BuurtPittelo Noord
WijkPittelo
GemeenteAssen

Locatie

Rijnstraat 35, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Pittelo Noord

Inwoners1.480
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Poiesz
Maasstraat 78
403m
Jumbo
Nobellaan 259
989m
Poiesz
Paganinilaan 29
1193m

Scholen

41 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Driemaster
Basisonderwijs · 85 leerlingen
162m
Kindcentrum De Meander; school voor speciaal basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 190 leerlingen
199m
Kindcentrum De Lichtbaak
Basisonderwijs · 234 leerlingen
202m

Veelgestelde vragen

Over Rijnstraat 35, Assen

Welk energielabel heeft Rijnstraat 35?

De woning aan Rijnstraat 35 in Assen heeft energielabel B.

Is €283.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €283.500 voor een tussenwoning uit 1972 met 120 m² woonoppervlak en energielabel B is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Pittelo Noord?

Pittelo Noord ligt in Assen, op ongeveer 4,3 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor soort buurt is Pittelo Noord?

Pittelo Noord is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (25 misdrijven per jaar).

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Driemaster ligt op 162 meter, Kindcentrum De Lichtbaak op 202 meter, en Praktijkonderwijs Assen e/o op 460 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal basisonderwijs in de buurt.