Tussenwoning te koop: Rogier van Otterloostraat 19, Hilversum
KopenHilversumTussenwoningenRogier van Otterloostraat 19

Rogier van Otterloostraat 19

Anna’s Hoeve, Hilversum

€ 925.000
Buurt Anna’s Hoeve, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning uit 2015 aan de Rogier van Otterloostraat 19 ademt rust en ruimte. Met 174 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning ligt in de buurt Anna's Hoeve, een groene oase in Hilversum-Oost. De vraagprijs van €925.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit in deze omgeving. Vergelijkbaar aanbod vind je bij tussenwoningen in Hilversum.

Anna's Hoeve: groen, rustig en gezinsvriendelijk

Anna's Hoeve is een rustige, groene buurt met veel speeltuinen en een bos om de hoek. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellig en een leuke buurt om op te groeien als kind." De buurt telt relatief veel gezinnen: van de 451 woningen is 55% eengezinswoning en wonen er 230 huishoudens met kinderen. De buurt Anna's Hoeve is daarmee een fijne plek voor wie van groen en rust houdt.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder (833 m). Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kleintjes is kinderdagverblijf Villa Vrolik om de hoek (302 m), en basisscholen zoals De Wilgetoren en de Nassauschool zijn op loopafstand. De gemeente Hilversum biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 5.316
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
BuurtAnna’s Hoeve
WijkOost
GemeenteHilversum

Locatie

Rogier van Otterloostraat 19, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Evi
14-11-2023
Gezellig en een leuke buurt om op te groeien als kind

Plus punten zijn dat er veel speeltuinen zijn en dat er een bos is

Buurt statistieken

Gegevens uit Anna’s Hoeve

Inwoners1.215
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

24 binnen 5 km

PLUS
Oosterengweg 70
833m
Lidl
Lorentzweg 59
948m
Albert Heijn
Seinstraat 13
1135m

Scholen

63 binnen 5 km

Villa Vrolik
Basisonderwijs · 347 leerlingen
302m
De Wilgetoren
Basisonderwijs · 219 leerlingen
630m
Nassauschool
Basisonderwijs · 132 leerlingen
655m

Veelgestelde vragen

Over Rogier van Otterloostraat 19, Hilversum

Welk energielabel heeft Rogier van Otterloostraat 19?

De woning aan Rogier van Otterloostraat 19 in Hilversum heeft energielabel A+.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is marktconform voor een tussenwoning van 174 m² met energielabel A+ in de buurt Anna's Hoeve. De woning is relatief nieuw (2015) en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Anna's Hoeve om in te wonen?

Anna's Hoeve is een rustige, groene buurt met veel speeltuinen en een bos. Het is er kindvriendelijk en er wonen veel gezinnen. De enige beschikbare beoordeling geeft een 9,5 en noemt het een leuke buurt om op te groeien. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (2) en een omgevingsadressendichtheid van 1866, wat duidt op een rustige woonomgeving.