Tussenwoning te koop: Russchenreed 10, Wijnjewoude
Onder bod
KopenOpsterlandTussenwoningenRusschenreed 10

Russchenreed 10

Wijnjewoude-Gentiaan, Opsterland

€ 239.000
Buurt Wijnjewoude-Gentiaan, WijnjewoudeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze tussenwoning aan de Russchenreed in Wijnjewoude ademt rust en ruimte. Met 82 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een prima basis. De vraagprijs van €239.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Opsterland.

Buurt Wijnjewoude-Gentiaan

De buurt Wijnjewoude-Gentiaan is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een prachtig dorp! Maar helaas slechte voorzieningen. Je moet wel een auto hebben om boodschappen te kunnen doen. Maar de natuur is prachtig! En wat een Rust hier!" De buurt telt 670 inwoners, vooral gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is de dichtstbijzijnde supermarkt, Poiesz, op ruim 3,5 kilometer afstand, een flink eind, dus een auto is handig. Basisschool Skoalle de Sinnewizer zit om de hoek, op 500 meter. De gemeente Opsterland biedt verder scholen zoals CSG Liudger Waskemeer op 4,3 kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Friesland | Qualis.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 2.915
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte141m²
Bouwjaar1985
EnergielabelB
BuurtWijnjewoude-Gentiaan
WijkWijnjewoude
GemeenteOpsterland

Locatie

Russchenreed 10, Wijnjewoude

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Sjoukje de vries
20-08-2024
Een prachtig dorp!

Een prachtig dorp. Maar helaas slechte voorzieningen. Waarschijnlijk gaat de enigste buurt supermarkt ook sluiten. Je moet wel een auto hebben om boodschappen te kunnen doen. Maar de natuur is prachtig! En wat een Rust hier!

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijnjewoude-Gentiaan

Inwoners670
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Poiesz
Duerswâldmer Wei 2
3806m
Coop
Weibuorren 72
4757m
Coop
Herenweg 13
4933m

Scholen

4 binnen 5 km

Skoalle de Sinnewizer
Basisonderwijs · 141 leerlingen
576m
CSG Liudger Waskemeer | vmbo, havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 242 leerlingen
4327m
Christelijke Basisschool De Paadwizer
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4660m

Veelgestelde vragen

Over Russchenreed 10, Wijnjewoude

Welk energielabel heeft Russchenreed 10?

De woning aan Russchenreed 10 in Wijnjewoude heeft energielabel B.

Is €239.000 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

Ja, de prijs van €239.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 1985 met 82 m² woonoppervlak en energielabel B in Wijnjewoude. De woning heeft een perceel van 141 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel B van deze woning?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1985.

Zijn er voorzieningen op loopafstand?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Poiesz) is op 3,8 kilometer, dus niet op loopafstand. Basisschool Skoalle de Sinnewizer zit op 500 meter, goed te lopen. Voor de meeste voorzieningen heb je een auto nodig, zoals een bewoner aangeeft.

Hoe is de buurt Wijnjewoude-Gentiaan om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de natuur en rust, maar vinden de voorzieningen beperkt. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt en bereid is te reizen voor boodschappen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 25,1 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1985?

Een woning uit 1985 is inmiddels bijna 40 jaar oud. Het hangt af van het onderhoud in het verleden.

Makelaardij Friesland | Qualis
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Makelaardij Friesland | Qualis
makelaardijfriesland.nl
Bekijk
Makelaardij Friesland | Qualis
funda.nl