Tussenwoning te koop: Santhorstlaan 22, Wassenaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenWassenaarTussenwoningenSanthorstlaan 22

Santhorstlaan 22

De Deijl, Wassenaar

€ 885.000
Buurt De Deijl, WassenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
Aldi op 478m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Wassenaar

Deze tussenwoning aan de Santhorstlaan 22 ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale kamers en een flinke tuin. Met 160 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 291 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis uit 1937 redelijk zuinig is. De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Wassenaar.

De buurt De Deijl

De Deijl is een rustige, groene buurt in Wassenaar. Het is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen, wat duidt op een gezinsvriendelijke omgeving. Meer over de buurt De Deijl lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook Ekoplaza, Jumbo en Dirk zijn binnen tien minuten fietsen bereikbaar. Scholen zijn er genoeg: de Vereniging Nutsschool Wassenaar zit om de hoek, en Basisschool Herenweg is twee straten verder. De gemeente Wassenaar biedt verder ruime parken en een restaurant op loopafstand.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gravestate Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 885.000
Prijs per m²€ 5.531
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte291m²
Bouwjaar1937
EnergielabelC
BuurtDe Deijl
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Santhorstlaan 22, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Deijl

Inwoners1.895
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Aldi
Hofcampweg 57
478m
Albert Heijn
Stadhoudersplein 4
481m
Ekoplaza
Langstraat 63
727m

Scholen

34 binnen 5 km

Vereniging Nutsschool Wassenaar
Basisonderwijs · 239 leerlingen
166m
Basisschool Herenweg
Basisonderwijs · 400 leerlingen
492m
St. Bonifaciusschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
806m

Veelgestelde vragen

Over Santhorstlaan 22, Wassenaar

Welk energielabel heeft Santhorstlaan 22?

De woning aan Santhorstlaan 22 in Wassenaar heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €885.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Wassenaar, maar past bij de ruime oppervlakte van 160 m² en het perceel van 291 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1937. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de marktprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1937 met een woonoppervlak van 160 m² en een perceel van 291 m². Het energielabel is C. De woning heeft een karakteristieke uitstraling uit de jaren dertig, met royale kamers en een ruime tuin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Vereniging Nutsschool Wassenaar ligt op 166 meter, Basisschool Herenweg op 492 meter, en de St. Bonifaciusschool op 806 meter. Ook zijn er diverse andere scholen binnen een straal van 5 kilometer.

Hoe is de buurt De Deijl om in te wonen?

De Deijl is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2159 adressen per vierkante kilometer, wat valt onder 'sterk stedelijk' (mate van stedelijkheid 2). Toch voelt De Deijl rustig aan door de ruime opzet en het vele groen.

Gravestate Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar