Tussenwoning te koop: Schaapsdrift 68, Zevenaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenZevenaarTussenwoningenSchaapsdrift 68

Schaapsdrift 68

De Horst, Zevenaar

€ 380.000
Buurt De Horst, ZevenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Horst

Deze tussenwoning aan de Schaapsdrift ligt in een rustige, groene buurt van Zevenaar. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 167 m² is er voldoende plek voor een gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel C en staat te koop voor € 380.000. Vergeleken met andere tussenwoningen in Zevenaar is dat een marktconforme prijs.

De Horst: een groene, rustige buurt

De Horst is een wijk met veel groen en een mix van bewoners. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn veel gezinnen en stellen zonder kinderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Meer over de sfeer lees je op de pagina over buurt De Horst.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, Jumbo of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Sterrenschool Zevenaar (twee straten verder) en Het Kofschip (tien minuten lopen). Voor het voortgezet onderwijs is Liemers College, locatie Zonegge, op tien minuten lopen. De gemeente Zevenaar biedt verder alle nodige voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Thoma van Dijk Siebelink Makelaars Doetinchem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 3.220
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtDe Horst
WijkZevenaar
GemeenteZevenaar

Locatie

Schaapsdrift 68, Zevenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Horst

Inwoners1.005
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR express
Doesburgseweg 4
513m
Jumbo
Kampsingel 7
610m
Albert Heijn
Kampsingel 2
655m

Scholen

24 binnen 5 km

Sterrenschool Zevenaar
Basisonderwijs · 176 leerlingen
646m
Liemers College, locatie Zonegge
Voortgezet onderwijs · 311 leerlingen
1009m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Schilderspoort
Speciaal onderwijs · 204 leerlingen
1072m

Veelgestelde vragen

Over Schaapsdrift 68, Zevenaar

Welk energielabel heeft Schaapsdrift 68?

De woning aan Schaapsdrift 68 in Zevenaar heeft energielabel C.

Is € 380.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 380.000 voor een tussenwoning uit 1971 met 118 m² en energielabel C is marktconform voor Zevenaar. De woning heeft een ruim perceel van 167 m² en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Horst om in te wonen?

De Horst is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is er veilig: er zijn weinig misdrijven geregistreerd. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, maar niet de hoogste isolatieklasse. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. Label C is gebruikelijk voor woningen uit de jaren '70.