Tussenwoning te koop: Servatiusstraat 26, Brunssum
KopenBrunssumTussenwoningenServatiusstraat 26

Servatiusstraat 26

Op de Vos, Brunssum

€ 339.000
Buurt Op de Vos, BrunssumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
PLUS op 383m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Servatiusstraat in Brunssum ademt rust en ruimte. Met 140 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 316 vierkante meter is het een fijn thuis voor wie van een flinke tuin houdt. De woning uit 1974 heeft energielabel E, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €339.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Brunssum.

Buurt Op de Vos: veilig en groen

De woning staat in de buurt Op de Vos, een rustige wijk waar het goed toeven is. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Het is een veilige buurt met leuke mensen, goede hygiëne en een ruim aanbod aan huisvesting, onderwijs, groen, en voorzieningen." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Gereformeerde Basisschool Benjamin of BS de Vlindertuin, beide op loopafstand. Het park of plantsoen is twee straten verder. De gemeente Brunssum biedt verder voldoende voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Ruijter Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 2.421
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte316m²
Bouwjaar1974
EnergielabelE
BuurtOp de Vos
WijkBrunssum-West
GemeenteBrunssum

Locatie

Servatiusstraat 26, Brunssum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
M.
28-06-2024
Leuke buurt

Het is een veilige buurt met leuke mensen, goede hygiëne en een ruim aanbod aan huisvesting, onderwijs, groen, en voorzieningen. Daarnaast heeft de buurt een goede bereikbaarheid.

Buurt statistieken

Gegevens uit Op de Vos

Inwoners1.430
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Op de Vos

Woningvoorraad655
Gem. WOZ-waarde€ 248.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

28 binnen 5 km

PLUS
Orionplein 1
383m
Lidl
Rumpenerstraat 116-126
1053m
Aldi
Kennedylaan 92a
1320m

Scholen

37 binnen 5 km

Gereformeerde Basisschool Benjamin
Basisonderwijs · 161 leerlingen
471m
BS de Vlindertuin
Basisonderwijs · 326 leerlingen
632m
Basisschool Sint Franciscus
Basisonderwijs · 159 leerlingen
633m

Veelgestelde vragen

Over Servatiusstraat 26, Brunssum

Welk energielabel heeft Servatiusstraat 26?

De woning aan Servatiusstraat 26 in Brunssum heeft energielabel E.

Is €339.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€334.778) en boven de mediaan (€293.250). De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €2.326, terwijl deze woning uitkomt op €2.421 per m². De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld (140 m² versus 133 m²).

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

In de buurt Op de Vos staan op dit moment 4 koopwoningen te koop. De prijzen variëren van €210.000 tot €459.000. De gemiddelde vraagprijs is €313.875. Er zijn de afgelopen tijd 9 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 27 dagen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel E. Dat betekent dat het energieverbruik relatief hoog is. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label C en 33,3% label D of lager. Label E is dus minder zuinig. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de buurt Op de Vos om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,0 van bewoners. Het wordt omschreven als veilig, met leuke mensen en goede voorzieningen. Er is veel groen en de bereikbaarheid is goed. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met een rustige sfeer.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Gereformeerde Basisschool Benjamin (471 m) en BS de Vlindertuin (632 m). De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 383 meter. Ook Lidl en Albert Heijn zijn binnen 1,5 km te vinden.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

De Ruijter Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
De Ruijter Makelaardij B.V.
deruijter.nu
Bekijk
De Ruijter Makelaardij B.V.