Tussenwoning te huur: Simon Stevinstraat 12, Amstelveen
HurenAmstelveenTussenwoningenSimon Stevinstraat 12

Simon Stevinstraat 12

Startbaanbuurt, Amstelveen

€ 3.500 p.m.
Buurt Startbaanbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
85% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Amstelveen

Deze tussenwoning uit 2018 ademt moderne bouwkwaliteit. Met 148 m² woonoppervlak is het een royale woning. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De huurprijs van €3.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amstelveen voor vergelijking.

De buurt Startbaanbuurt

De buurt Startbaanbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Matige buurt, matige wijk, matige voorzieningen." De buurt telt 1.060 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek, op 0,2 km.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 631 m of de PLUS op 674 m. Ook de Coop en Ekoplaza zijn binnen tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals OBS de Pioniers (596 m) of De Cirkel (634 m). Het voortgezet onderwijs is dichtbij: het Hermann Wesselink College op 309 m en het Amstelveen College op 380 m. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder www.vva.amsterdam en Amsterdam Housing op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.500 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtStartbaanbuurt
WijkKeizer Karelpark
GemeenteAmstelveen

Locatie

Simon Stevinstraat 12, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.9
Anoniem
16-12-2024
Matig

Matige buurt, matige wijk, matige voorzieningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Startbaanbuurt

Inwoners1.060
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Startbaanbuurt

Woningvoorraad570
Gem. WOZ-waarde€ 420.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Brink 20
631m
PLUS
van der Hooplaan 180
674m
Albert Heijn
Maalderij 31
762m

Scholen

44 binnen 5 km

Hermann Wesselink College
Voortgezet onderwijs · 1856 leerlingen
309m
Amstelveen College - Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Amstelveen
Voortgezet onderwijs · 1690 leerlingen
380m
OBS de Pioniers
Basisonderwijs · 246 leerlingen
596m

Veelgestelde vragen

Over Simon Stevinstraat 12, Amstelveen

Welk energielabel heeft Simon Stevinstraat 12?

De woning aan Simon Stevinstraat 12 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €3.500 marktconform voor deze woning?

De huurprijs van €3.500 ligt 74% boven het buurtgemiddelde van €2.009. Dat komt doordat deze woning met 148 m² veel groter is dan het gemiddelde van 80 m² in de buurt. De prijs per m² is €23,64, wat iets boven het buurtgemiddelde van €23,17 ligt. Voor een energiezuinige, moderne tussenwoning van dit formaat is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Startbaanbuurt om in te wonen?

De Startbaanbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen 1.060 mensen, waarvan een derde 65 jaar of ouder. Het park is op 0,2 km afstand. Er is één bewonersbeoordeling met een score van 4,88, maar de tekst noemt de buurt 'matig'. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen tien minuten lopen vind je basisscholen zoals OBS de Pioniers (596 m) en De Cirkel (634 m). Het voortgezet onderwijs is nog dichterbij: het Hermann Wesselink College op 309 m en het Amstelveen College op 380 m. Beide zijn grote scholen met meer dan 1.600 leerlingen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn is op 631 m, gevolgd door de PLUS op 674 m. Ook de Coop (824 m) en Ekoplaza (1.072 m) zijn binnen tien minuten lopen. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. De woning is gebouwd in 2018, dus met moderne isolatie en installaties. Dit houdt de stookkosten laag, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoeveel woningen zijn er te huur in de buurt?

In de Startbaanbuurt staan op dit moment 14 huurwoningen te koop, met een gemiddelde prijs van €2.009. De prijzen variëren van €1.095 tot €4.200. Deze woning is met €3.500 een van de duurdere opties, maar ook een van de grootste.