Tussenwoning te koop: Skager Rak 81, Veendam
Onder optie
KopenVeendamTussenwoningenSkager Rak 81

Skager Rak 81

Veendam-Sorghvliet, Veendam

€ 219.500
Buurt Veendam-Sorghvliet, VeendamBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Jumbo op 404m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Veendam-Sorghvliet

Deze tussenwoning aan het Skager Rak 81 ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 110 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 176 vierkante meter is er voldoende plek voor een gezin. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet de nieuwste standaard. De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor tussenwoningen in Veendam.

Veendam-Sorghvliet: veilig en groen

De buurt Veendam-Sorghvliet wordt door bewoners als erg veilig ervaren. Een bewoner zegt: "Het is hier erg veilig." Wel wordt opgemerkt dat speeltuinen soms kapot of onveilig zijn. De buurt telt ruim 7.900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die twee straten verder ligt. Ook de Lidl en Poiesz zijn op loopafstand. Basisschool IKC Mgr. Bekkers zit om de hoek, en voor voortgezet onderwijs kun je naar de Winkler Prins school, tien minuten lopen. De gemeente Veendam biedt verder een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veendam Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 1.995
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtVeendam-Sorghvliet
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Skager Rak 81, Veendam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
C.E
07-11-2023
Veilige woonplek

Het is hier erg veilig. Het begrip kindvriendelijk mis ik, dat zou ik een 6 geven omdat er weinig speeltuinen zijn die veilig zijn. Die er zijn, zijn kapot of onveilig door de jeugd die er dingen kapot maakt

10
Mohamad Jilo
16-10-2023
Goed

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam-Sorghvliet

Inwoners7.965
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
De Reede 9-10
404m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
1127m
Poiesz
J.G. Pinksterstraat 10
1157m

Scholen

20 binnen 5 km

IKC Mgr. Bekkers
Basisonderwijs · 357 leerlingen
429m
Margaretha Hardenbergschool (VSO)
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
533m
Winkler Prins openbare school voor voortgezet onde
Voortgezet onderwijs · 92 leerlingen
813m

Veelgestelde vragen

Over Skager Rak 81, Veendam

Welk energielabel heeft Skager Rak 81?

De woning aan Skager Rak 81 in Veendam heeft energielabel C.

Is €219.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 1971 met 110 m² woonoppervlak en energielabel C in Veendam-Sorghvliet. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen recente verkoopcijfers beschikbaar om een exacte vergelijking te maken.

Hoe veilig is de buurt Veendam-Sorghvliet?

Bewoners geven de buurt een 10 voor veiligheid. Een bewoner zegt: "Het is hier erg veilig." Wel wordt opgemerkt dat speeltuinen soms kapot of onveilig zijn. Het aantal misdrijven in de buurt is 199, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Mgr. Bekkers ligt op 429 meter, en de Winkler Prins school voor voortgezet onderwijs op 813 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs en voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in Veendam-Sorghvliet?

Het treinstation van Veendam ligt op 3,3 kilometer afstand, dus niet direct om de hoek.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in Veendam-Sorghvliet is 2,2 personen. Er zijn 1.255 huishoudens met kinderen en 1.085 zonder kinderen, wat duidt op een gemengde wijk met zowel gezinnen als stellen.

Zijn er voldoende supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Jumbo op 404 meter, gevolgd door Lidl op 1,1 km en Poiesz op 1,2 km. Ook PLUS en Aldi zijn binnen 2,5 km bereikbaar.

Veendam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Veendam
nieboer.nl