Tussenwoning te koop: Stadwijkstraat 23, Voorschoten
KopenVoorschotenTussenwoningenStadwijkstraat 23

Stadwijkstraat 23

Vlietwijk, Voorschoten

€ 537.500
Buurt Vlietwijk, VoorschotenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 340m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Voorschoten

Deze tussenwoning uit 1935 ademt de sfeer van een klassieke jaren-dertigwoning, met royale kamers en een eigen tuin. Met 104 m² woonoppervlak en een perceel van 124 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €537.500 is marktconform voor tussenwoningen in Voorschoten.

De buurt Vlietwijk

De woning staat in de buurt Vlietwijk, een rustige woonwijk in Voorschoten. De buurt telt zo'n 3780 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemêleerde buurt is met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (340 m) of de Aldi twee straten verder (406 m). Ook de Dirk is op loopafstand (677 m). Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Emmaus (292 m) of Openbare Basisschool De VOS (379 m), beide op loopafstand. De gemeente Voorschoten biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 537.500
Prijs per m²€ 5.168
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte124m²
Bouwjaar1935
EnergielabelB
BuurtVlietwijk
WijkWijk 00
GemeenteVoorschoten

Locatie

Stadwijkstraat 23, Voorschoten

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlietwijk

Inwoners3.780
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Albert Heijn
Schoolstraat 1
340m
Aldi
Schoolstraat 6
406m
Dirk
Koningin Julianalaan 4
677m

Scholen

51 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Emmaus
Basisonderwijs · 255 leerlingen
292m
Openbare Basisschool De VOS
Basisonderwijs · 431 leerlingen
379m
Nutsbasisschool Voorschoten
Basisonderwijs · 230 leerlingen
465m

Veelgestelde vragen

Over Stadwijkstraat 23, Voorschoten

Welk energielabel heeft Stadwijkstraat 23?

De woning aan Stadwijkstraat 23 in Voorschoten heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €537.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €537.500 voor een tussenwoning uit 1935 met 104 m² en energielabel B is marktconform voor Voorschoten. De woning heeft een perceel van 124 m² en verkeert in een redelijk zuinige staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Vlietwijk, een rustige wijk in Voorschoten. Het treinstation ligt op 2,5 km afstand, dus op loopafstand.

Wat voor soort buurt is Vlietwijk?

Vlietwijk is een gemêleerde woonwijk met 3780 inwoners. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een rustig karakter.