Tussenwoning te koop: Stegemanshof 5, Baarlo
KopenPeel en MaasTussenwoningenStegemanshof 5

Stegemanshof 5

Baarlo-centrum, Peel en Maas

€ 437.500
Buurt Baarlo-centrum, BaarloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
PLUS op 373m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Baarlo

Deze tussenwoning aan de Stegemanshof 5 in Baarlo ademt rust en ruimte. Met 159 m² woonoppervlak en een perceel van 230 m² is het een heerlijk plek voor wie van een eigen tuin houdt. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De woning uit 1980 is degelijk en heeft een marktconforme prijs van €437.500. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Peel en Maas.

De buurt Baarlo-centrum

Baarlo-centrum is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt oogt rustig en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een plek is waar veel 65-plussers wonen. Meer weten? Bekijk de buurt Baarlo-centrum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Aldi is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Schalm, op een paar minuten lopen. De gemeente Peel en Maas biedt verder voldoende voorzieningen voor een ontspannen leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sannen Adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 437.500
Prijs per m²€ 2.752
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtBaarlo-centrum
WijkBaarlo
GemeentePeel en Maas

Locatie

Stegemanshof 5, Baarlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Baarlo-centrum

Inwoners2.275
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Grotestraat 11
373m
Aldi
Diepenbroeklaan 1-3
604m
PLUS
Pater Petersstraat 1
2086m

Scholen

17 binnen 5 km

De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
1924m
Basisschool KOM.MIJN
Basisonderwijs · 404 leerlingen
2555m
Velddijk
Speciaal onderwijs · 163 leerlingen
2712m

Veelgestelde vragen

Over Stegemanshof 5, Baarlo

Welk energielabel heeft Stegemanshof 5?

De woning aan Stegemanshof 5 in Baarlo heeft energielabel C.

Is €437.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €437.500 is marktconform voor een tussenwoning van 159 m² in Baarlo. De woning heeft een energielabel C en een perceel van 230 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Baarlo?

Baarlo ligt in de gemeente Peel en Maas. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,7 km afstand. De auto is het meest praktisch voor grotere afstanden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Schalm (1,9 km) en Basisschool KOM.MIJN (2,6 km). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 6,3 km.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1980?

Het energielabel C geeft aan dat er al enige isolatie aanwezig is.

Hoe veilig is de buurt Baarlo-centrum?