Tussenwoning te koop: Strandplevier 36, Bergen Op Zoom
Verkocht onder voorbehoud
KopenBergen op ZoomTussenwoningenStrandplevier 36

Strandplevier 36

Bergse Plaat, Bergen op Zoom

€ 519.500
Buurt Bergse Plaat, Bergen Op ZoomBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 152m²
24% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Strandplevier in Bergen op Zoom ademt rust en ruimte. Met 152 m² woonoppervlak en een perceel van 253 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2000 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €519.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Bergen op Zoom, maar de ruime opzet en het perceel maken het een bijzondere optie.

De buurt: Bergse Plaat

Bergse Plaat is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 7.200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Het is een gevestigde wijk met veel koopwoningen (75%) en een rustig karakter. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (132 misdrijven totaal) en veel groen. De buurt Bergse Plaat is populair bij gezinnen en ouderen.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je in tien minuten naar IKC Lodijke of OBS de Kreek, twee basisscholen om de hoek. Voor de boodschappen is Jumbo op een kwartier lopen de dichtstbijzijnde supermarkt, maar ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen fietsafstand. Het park of plantsoen ligt op een paar minuten lopen. De gemeente Bergen op Zoom biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mark Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 519.500
Prijs per m²€ 3.418
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtBergse Plaat
WijkBergen op Zoom-West
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Strandplevier 36, Bergen Op Zoom

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergse Plaat

Inwoners7.230
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergse Plaat

Woningvoorraad3.137
Gem. WOZ-waarde€ 374.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Vogelaar 29
1152m
Albert Heijn
Markiezaatsweg 5
1691m
Lidl
Antwerpsestraatweg 100
1923m

Scholen

29 binnen 5 km

IKC Lodijke
Basisonderwijs · 532 leerlingen
929m
Openbare Basisschool de Kreek
Basisonderwijs · 336 leerlingen
1034m
KPO Speciaal Onderwijs De Kameleon
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
1647m

Veelgestelde vragen

Over Strandplevier 36, Bergen Op Zoom

Welk energielabel heeft Strandplevier 36?

De woning aan Strandplevier 36 in Bergen Op Zoom heeft energielabel B.

Is de prijs van €519.500 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Bergse Plaat ligt rond €451.094, met een mediaan van €468.000. Deze woning is met €519.500 dus bovengemiddeld geprijsd. Wel is het oppervlak met 152 m² groter dan het buurtgemiddelde van 123 m², en het perceel van 253 m² biedt extra ruimte. Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe je de extra vierkante meters waardeert.

Hoe is de buurt Bergse Plaat om in te wonen?

Bergse Plaat is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking is gemengd, met een lichte nadruk op 45-plussers. Er zijn weinig misdrijven (132 totaal) en voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand. Het is een prettige, veilige buurt voor gezinnen en ouderen.