Tussenwoning te koop: Suze Robertsonlaan 10, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenSuze Robertsonlaan 10

Suze Robertsonlaan 10

Betsy Perkbuurt, Amstelveen

€ 950.000
Buurt Betsy Perkbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
50% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 290m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Betsy Perkbuurt

Deze tussenwoning aan de Suze Robertsonlaan ademt ruimte en rust. Met 173 m² woonoppervlak is hij flink groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. De woning uit 1991 heeft energielabel C en staat te koop voor €950.000. Dat is een aanzienlijk hogere prijs dan het buurtgemiddelde van €719.000, maar de extra vierkante meters verklaren dat verschil. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amstelveen.

De buurt: Betsy Perkbuurt

De Betsy Perkbuurt is een rustige, groene wijk in Amstelveen. Er wonen zo'n 1700 mensen, met een mix van gezinnen en ouderen. De helft van de woningen is eengezinswoning en 45% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1, wat duidt op veel stellen en gezinnen. Meer over de buurt Betsy Perkbuurt.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn of Vomar, beide op twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Katholieke basisschool De Triangel en Elif Amstelveen liggen op loopafstand, en Openbare Basisschool de Westwijzer is ook dichtbij. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BorgerSmith makelaars en taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 5.491
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar1991
EnergielabelC
BuurtBetsy Perkbuurt
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Suze Robertsonlaan 10, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Betsy Perkbuurt

Inwoners1.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Betsy Perkbuurt

Woningvoorraad801
Gem. WOZ-waarde€ 466.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
290m
Vomar
Westwijkplein 90-102
290m
Albert Heijn
Maalderij 31
969m

Scholen

40 binnen 5 km

Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
420m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
436m
Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
561m

Veelgestelde vragen

Over Suze Robertsonlaan 10, Amstelveen

Welk energielabel heeft Suze Robertsonlaan 10?

De woning aan Suze Robertsonlaan 10 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €719.000, maar deze woning is met 173 m² ook 50% groter dan het gemiddelde van 115 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €5.491, terwijl het buurtgemiddelde €6.252 per m² is. Daarmee is de prijs per m² juist lager dan gemiddeld, al is het totale bedrag hoog.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amstelveen, op 8,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1991. In de buurt heeft 60% van de woningen label A, 20% label B en 20% label C. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Katholieke basisschool De Triangel en Elif Amstelveen liggen op ongeveer 5 minuten lopen. Openbare Basisschool de Westwijzer is iets verder, op ongeveer 7 minuten lopen. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe veilig is de Betsy Perkbuurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 37 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met 1700 inwoners. Het geeft aan dat de buurt als veilig kan worden beschouwd, al is het altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Betsy Perkbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 46 dagen te koop. Dat is een normale looptijd voor de regio. De woning staat nu te koop, dus het is afwachten hoe lang hij beschikbaar blijft.

BorgerSmith makelaars en taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod