Tussenwoning te koop: Thoornpolder 24, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenThoornpolder 24

Thoornpolder 24

Hoofddorp Floriande West, Haarlemmermeer

€ 875.000
Buurt Hoofddorp Floriande West, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 180m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 464m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Thoornpolder 24 in Hoofddorp ademt ruimte en rust. Met 180 m² woonoppervlak en een perceel van 317 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2003. De prijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een tussenwoning in Haarlemmermeer ligt lager, maar deze woning is ook een stuk groter dan het buurtgemiddelde.

Floriande West: een gezinsvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Hoofddorp Floriande West, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 7,84. Een bewoner zegt: "Ik kwam hier in februari 2020 wonen en werd gelijk met open armen verwelkomt door allerlei straatinwoners, en de buurt is altijd gezellig en bijna iedereen is vrolijk." Een ander noemt het "Prima buurt met veel voorzieningen". Wel is het overdag rustig, zoals een bewoner opmerkt: "Uitgestorven overdag." De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder (464 m) of de Dirk om de hoek (547 m). Ook zijn er meerdere basisscholen vlakbij: Montessorischool Floriande (265 m) en Obs De Optimist (333 m) zijn beide op loopafstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, zoals een park of plantsoen op 200 m afstand.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX Uw Makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.861
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte317m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+
BuurtHoofddorp Floriande West
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Thoornpolder 24, Hoofddorp

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.8
Mvdv
04-07-2025
Prima buurt met veel voorzieningen

Het leven in Floriande is zeker prima te noemen. Met een diversiteit aan winkels, scholen en recreatiemogelijkheden heb je alles wat je nodig hebt binnen handbereik. De bereikbaarheid is ook ideaal, dankzij de nabijheid van belangrijke uitvalswegen en openbaar vervoer. Of je nu wilt winkelen, sporten of reizen, vanuit Floriande is het allemaal zo geregeld. Hoofddorp centrum is ook niet al te ver en Haarlem, Hillegom en Heemstede etc. Zijn ook makkelijk te bereiken!

8.4
Youssef Houliche
29-03-2025
Gezellig

Ik kwam hier in februari 2020 wonen en werd gelijk met open armen verwelkomt door allerlei straatinwoners, en de buurt is altijd gezellig en bijna iedereen is vrolijk

6.9
Roos
17-11-2024
Saai

Uitgestorven overdag.

7.4
Rizzy
09-06-2024
Prima

Wonen in een prima buurt is geweldig! Het is een rustige en veilige omgeving waar ik me echt thuis voel. De buren zijn vriendelijk en behulpzaam, en er heerst een gevoel van gemeenschap. Er zijn ook veel voorzieningen in de buurt, zoals parken, winkels en restaurants, die het leven gemakkelijk maken. Ik geniet echt van de vredige sfeer en de positieve energie die de buurt uitstraalt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Floriande West

Inwoners10.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Floriande West

Woningvoorraad3.818
Gem. WOZ-waarde€ 519.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Genderenplein 13
464m
Dirk
Aalburgplein 63
547m
Vomar
Muiderbos 110
1785m

Scholen

67 binnen 5 km

Montessorischool Floriande
Basisonderwijs · 274 leerlingen
265m
Obs De Optimist
Basisonderwijs · 768 leerlingen
333m
Auris Prof. Van Gilseschool
Speciaal onderwijs
419m

Veelgestelde vragen

Over Thoornpolder 24, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Thoornpolder 24?

De woning aan Thoornpolder 24 in Hoofddorp heeft energielabel A+.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€657.455) en ook boven de mediaan (€639.000). De woning is echter met 180 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 124 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.360, wat bij 180 m² neerkomt op €964.800. Vergeleken daarmee is de vraagprijs relatief scherp. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking van de woning.

Hoe is de buurt Floriande West om in te wonen?

Floriande West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de gezelligheid en de voorzieningen. Een bewoner zegt: "De buurt is altijd gezellig en bijna iedereen is vrolijk." Wel is het overdag rustig, zoals een ander opmerkt: "Uitgestorven overdag." De buurt heeft een gemiddelde score van 7,84 op basis van vier beoordelingen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Montessorischool Floriande (265 m) en Obs De Optimist (333 m). Ook zijn er andere basisscholen zoals Klavertje vier en Christelijke Basisschool De Brandaris, beide op 591 m. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,8 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand. Dat is bijvoorbeeld Station Hoofddorp of een ander station in de omgeving. De exacte reistijd hangt af van het vervoermiddel.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben alle woningen energielabel A of A+ (91,7% A, 8,3% A+). Omdat de woning uit 2003 stamt, is de kans groot dat het label minimaal A is, maar dit moet je bij de verkoper navragen.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 11 koopwoningen te koop in de buurt, met een gemiddelde vraagprijs van €657.455. De prijzen variëren van €350.000 tot €1.275.000. In de afgelopen periode zijn er 69 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €582.312 en een gemiddelde looptijd van 40 dagen.