Tussenwoning te koop: Twickel 47, Almelo
KopenAlmeloTussenwoningenTwickel 47

Twickel 47

Havezathe, Almelo

€ 257.500
Buurt Havezathe, AlmeloBekijk buurt
Albert Heijn op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Havezathe

Deze tussenwoning aan Twickel 47 in Almelo ademt de sfeer van een rustige, groene buurt. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 119 m² is het een fijne plek voor wie houdt van een overzichtelijke woning met een tuin. De woning uit 1974 heeft energielabel C, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €257.500 is deze woning scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Almelo.

De buurt: Havezathe

Havezathe is een kindvriendelijke buurt, zo blijkt uit de enige review: "Mijn ervaring met de buurt is, heel behulpzaam, saamhorigheid. ons kent ons..!!" Een bewoner noemt het een fijne plek met saamhorigheid. De buurt telt zo'n 1600 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Bekijk ook de buurt Havezathe voor meer informatie.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool De Telgenborch, die om de hoek ligt. Ook kinderdagverblijven en andere scholen zijn dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en Dirk is ook op loopafstand. De gemeente Almelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schakel Makelaars & Adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 257.500
Prijs per m²€ 2.182
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtHavezathe
WijkSchelfhorst
GemeenteAlmelo

Locatie

Twickel 47, Almelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Grace
09-10-2025
Kindvriendelijk

Mijn ervaring met de buurt is, heel behulpzaam, saamhorigheid.ons kent ons..!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Havezathe

Inwoners1.600
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Havezathe

Woningvoorraad663
Gem. WOZ-waarde€ 206.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Binnenhof 33
224m
Dirk
Binnenhof 11-12
355m
Nettorama
Ootmarsumsestraat 384
1096m

Scholen

38 binnen 5 km

De Telgenborch
Basisonderwijs · 193 leerlingen
194m
De Tandem
Basisonderwijs · 143 leerlingen
244m
De Noorderborch
Basisonderwijs · 300 leerlingen
302m

Veelgestelde vragen

Over Twickel 47, Almelo

Welk energielabel heeft Twickel 47?

De woning aan Twickel 47 in Almelo heeft energielabel C.

Is €257.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €257.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €271.850 in de buurt, en ook onder de mediaan van €300.000. De gemiddelde prijs per m² is €2.542, terwijl deze woning uitkomt op €2.182 per m². Dat maakt de prijs marktconform, zeker gezien het energielabel C en het bouwjaar 1974.

Hoe is de buurt Havezathe om in te wonen?

Havezathe is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners de saamhorigheid en behulpzaamheid waarderen. De buurt heeft veel groen en voorzieningen zijn dichtbij, zoals scholen en supermarkten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor woningen uit 1974. In de buurt hebben alle woningen label B of C. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar je kunt nog verbeteringen aanbrengen zoals isolatie om het verbruik te verlagen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Telgenborch (194 m), De Tandem (244 m) en De Noorderborch (302 m). Ook is er voortgezet onderwijs, zoals Scholengemeenschap Canisius op 658 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Almelo ligt op 4,1 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. Er zijn ook busverbindingen in de buurt.

Wat voor type woning is dit en hoeveel onderhoud vraagt het?

Het is een tussenwoning uit 1974 met een woonoppervlak van 118 m² en een perceel van 119 m². De woning heeft energielabel C, wat duidt op redelijke isolatie. Het onderhoud is vergelijkbaar met andere woningen uit die periode; denk aan schilderwerk en dakonderhoud.

Schakel Makelaars & Adviseurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen