Tussenwoning te koop: Valeriuslaan 24, Driehuis Nh
KopenVelsenTussenwoningenValeriuslaan 24

Valeriuslaan 24

Kriemhildebuurt, Velsen

€ 598.000
Buurt Kriemhildebuurt, Driehuis NhBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Driehuis

Deze tussenwoning aan de Valeriuslaan in Driehuis Nh ademt de sfeer van een klassieke jaren '20-woning, met een moderne twist dankzij energielabel A. Met 110 m² woonoppervlak en een perceel van 205 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De vraagprijs van €598.000 is marktconform voor tussenwoningen in Velsen.

De buurt: Kriemhildebuurt

De buurt Kriemhildebuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 12 incidenten en een groene omgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn op 1,4 km afstand, of bij de Vomar iets verderop. Voor de kinderen is de basisschool Sint Franciscus-School op 1,1 km lopen, en het Gymnasium Felisenum op 600 meter. De gemeente Velsen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk om de hoek en een treinstation op 1,9 km.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder JOUW HUISMAKELAAR voorheen Danielle Smit SBGROEP.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 5.436
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1924
EnergielabelA
BuurtKriemhildebuurt
WijkVelsen-Zuid en Driehuis
GemeenteVelsen

Locatie

Valeriuslaan 24, Driehuis Nh

Buurt statistieken

Gegevens uit Kriemhildebuurt

Inwoners760
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Dudokplein 10
1449m
Vomar
Lange Nieuwstraat 422
1473m
Dekamarkt
Marktplein 16
1648m

Scholen

46 binnen 5 km

Gymnasium Felisenum
Voortgezet onderwijs · 585 leerlingen
598m
Sint Franciscus-School
Basisonderwijs · 451 leerlingen
1095m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Boekanier
Speciaal onderwijs · 92 leerlingen
1135m

Veelgestelde vragen

Over Valeriuslaan 24, Driehuis Nh

Welk energielabel heeft Valeriuslaan 24?

De woning aan Valeriuslaan 24 in Driehuis Nh heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €598.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €598.000 voor een tussenwoning uit 1924 met energielabel A en 110 m² woonoppervlak is marktconform in Driehuis Nh. De woning heeft een perceel van 205 m² en is gelegen in een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Driehuis Nh, op 1,9 km van het treinstation. De buurt is rustig en goed bereikbaar met de auto.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten, waaronder Albert Heijn op 1,4 km en Vomar op 1,5 km. Ook zijn er scholen zoals Gymnasium Felisenum op 600 m en basisschool Sint Franciscus-School op 1,1 km. Een huisartsenpraktijk is op 400 m afstand.