Tussenwoning te koop: Van Hogendorplaan 12, Goes
KopenGoesTussenwoningenVan Hogendorplaan 12

Van Hogendorplaan 12

Goes-Noordwest, Goes

€ 320.000
Buurt Goes-Noordwest, GoesBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Van Hogendorplaan in Goes-Noordwest voelt meteen vertrouwd. De woonkamer is lekker ruim, de tuin ligt op het zuiden en de buurt is rustig en groen. Met 113 m² woonoppervlak en een perceel van 163 m² heb je binnen en buiten de ruimte om fijn te wonen. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. Voor 320.000 euro is de prijs marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Goes.

Goes-Noordwest: een sociale, kindvriendelijke buurt

De buurt Goes-Noordwest wordt door bewoners gewaardeerd met een 9,0. Een bewoner zegt: 'Heelfijne buurt met hele fijne mensen, veel groen, park en speelgelegenheid, veel parkeergelegenheid, veel kinderen in de buurt.' Een ander noemt het 'goeie buurt gewoon, nog nooit wat gebeurd eigenlijk.' De buurt telt ruim 6600 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een rustige, veilige wijk waar buren elkaar helpen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die op een paar minuten lopen ligt. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn dichtbij. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Alberoschool OBS De Tweemaster en CBS 't Noorderlicht, beide op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs kun je naar het Calvijn College. De gemeente Goes biedt verder goede voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een treinstation op 2,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Kuub Makelaars Bevelanden NVM.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 2.832
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte163m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtGoes-Noordwest
WijkGoes
GemeenteGoes

Locatie

Van Hogendorplaan 12, Goes

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.0
Annet
17-08-2025
Een heel sociale buurt

Heelfijne buurt met hele fijne mensen veel groen vanpark en speelgelegenheid veel parkeergelegenheid veel kinderen in de buurt er zijn hier ook winkels op loop afstand stand te doen dat is fijn en wij als buren helpen me kaar met van alles klusjes dat is fijn als je iemand kan helpen dus mijn woon omgeving vind ik top de in mijn straat mag je wel met auto maar aleen om te lossen en laden dus is veiliger voor de kinderen en de buurt straat word door bewoners ook netjes schoon ge houden we snoeien ook heggen die te hoog en over hangen op de straat dus fijn om hier te wonen de huizen zijn goed geïsoleerd top gewoon scholen zij goed en veilig berijdbaar

9.0
Ferron
22-05-2025
goeie buurt gewoon

goeie buurt nog nooit wat gebeurd eigenlijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Goes-Noordwest

Inwoners6.645
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Goes-Noordwest

Woningvoorraad2.916
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Lidl
De Spinne 46
561m
Albert Heijn
Westhavendijk 103
1076m
Aldi
Molenplein 6
1091m

Scholen

33 binnen 5 km

Alberoschool OBS De Tweemaster
Basisonderwijs · 145 leerlingen
452m
Alberoschool CBS 't Noorderlicht
Basisonderwijs · 117 leerlingen
604m
RK Basisschool Holtkamp
Basisonderwijs · 272 leerlingen
657m

Veelgestelde vragen

Over Van Hogendorplaan 12, Goes

Welk energielabel heeft Van Hogendorplaan 12?

De woning aan Van Hogendorplaan 12 in Goes heeft energielabel C.

Is 320.000 euro een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 320.000 euro ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (317.574 euro) en onder de mediaan (332.000 euro). Voor een tussenwoning van 113 m² met energielabel C is dit een marktconforme prijs. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is 2.993 euro, wat neerkomt op zo'n 338.000 euro voor deze oppervlakte. De prijs is dus scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Goes-Noordwest om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 9,0 en noemen het een sociale, kindvriendelijke wijk met veel groen, speelplekken en parkeergelegenheid. De straten zijn veilig voor kinderen, en buren helpen elkaar met klusjes. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er zijn winkels op loopafstand.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud en isolatie?

De woning heeft energielabel C, wat duidt op redelijke isolatie. Het bouwjaar is 1973, en in de buurt zijn veel woningen uit die periode (73,7% tussen 1970-1990). Bewoners zeggen dat de huizen goed geïsoleerd zijn.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Alberoschool OBS De Tweemaster (452 m) en CBS 't Noorderlicht (604 m). Ook de Lidl (561 m) en Albert Heijn (1076 m) zijn dichtbij. Voor het voortgezet onderwijs is het Calvijn College op 669 m.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Goes ligt op 2,5 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1270, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat zijn de gemiddelde verkoopprijzen in deze buurt?

In de buurt Goes-Noordwest is de gemiddelde verkoopprijs van een woning 317.574 euro, met een mediaan van 332.000 euro. De prijzen variëren van 275.000 tot 450.000 euro. De gemiddelde verkooptijd is 46 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan.