Tussenwoning te koop: Van Speijkstraat 14, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenVan Speijkstraat 14

Van Speijkstraat 14

Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving, Utrecht

€ 1.100.000
Buurt Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Zeeheldenbuurt

Deze tussenwoning aan de Van Speijkstraat ademt de charme van 1900. Met 155 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een echte stadswoning. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Utrecht.

De buurt: Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving

De buurt Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving is een levendige, dichtbebouwde wijk in Utrecht. Het is een zeer sterk stedelijk gebied met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, wat de buurt haar karakteristieke uitstraling geeft.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op zeven minuten lopen of de Jumbo om de hoek. Basisschool De Wissel zit twee straten verder. Ook de Openbare Jenaplanschool Wittevrouwen is op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder volop voorzieningen zoals parken, restaurants en een treinstation op twintig minuten lopen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WVO makelaarsgroep | Qualis.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 7.097
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtZeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Van Speijkstraat 14, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving

Inwoners3.320
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving

Woningvoorraad1.418
Gem. WOZ-waarde€ 668.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen47%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Biltstraat 90 96
737m
Jumbo
Biltstraat 74
783m
Albert Heijn
Troosterhof 14
792m

Scholen

120 binnen 5 km

Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 201 leerlingen
175m
Basisschool de Beiaard
Basisonderwijs · 234 leerlingen
457m
Openbare Jenaplanschool Wittevrouwen
Basisonderwijs · 638 leerlingen
528m

Veelgestelde vragen

Over Van Speijkstraat 14, Utrecht

Welk energielabel heeft Van Speijkstraat 14?

De woning aan Van Speijkstraat 14 in Utrecht heeft energielabel C.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 ligt boven het gemiddelde van verkochte woningen in de buurt (€614.921), maar die cijfers zijn gebaseerd op een beperkt aantal transacties. De woning is met 155 m² en een energielabel C een forse tussenwoning in een gewilde Utrechtse buurt, wat de hogere prijs kan verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen zoals winkels en horeca dichtbij zijn.